• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

ВПО, які проживають на Закарпатті, побували на фермі буйволів

Відadmin

Кві 15, 2024 #Закарпаття, #Хуст
Spread the love

ВПО, які проживають на Закарпатті, побували на фермі буйволів

ВПО, які проживають на Закарпатті, побували на фермі буйволів. Незабутня екскурсія надовго залишиться у спогадах. Василь Шимон, власник ферми, розповів присутнім, як йти до мети, досягати цілей та ознайомив усіх із крафтовою продукцією.

Джерело

Інформацію повідомила представниця благодійного фонду “Лайф” Наталія Вовчок

ВПО, які проживають на Закарпатті, здійснили незабутню подорож

Коли людина ставить собі ціль, вона йде до неї вивіреним шляхом.
Саме цьому вчилися учасники заходу “Виготовлення крафтової продукції на буйволиній фермі” @ecoferma.rk : ставити цілі та реалізовувати їх.

Бо якраз про постановку цілей, втілення мрії в життя, реалізацію поставлених планів говорив власник буйволиної ферми Василь Шимон. Він показав гостям, що не мільйони в кишені, не багаті батьки, не надзвичайні умови приведуть Вас до мрії. Тільки ваша сила волі, впевненість у собі, бажання діяти і досягати мети – це ті фактори, завдяки яким ви можете стати успішними..

Головне – любов до справи

А ще – велика любов до справи, якою ви займаєтесь, сприятиме успішній реалізації Ваших планів. Бо ніхто, крім Вас самих, не може ні заборонити Вам діяти, ні допомогти Вам досягти мети. Всі перепони на шляху до мрії ви самі собі вибудовуєте у Ваших головах. Всі страхи ідуть за вами рівно до того моменту, доки ви не зрозумієте, що тільки вихід із зони комфорту дасть Вам можливість конструктивно рухатися вперед.

Тому, основний посил до слухачів від пана Василя був такий: не оглядайтесь назад, не бійтесь ставити амбітні цілі, не шукайте винних, беріть на себе відповідальність за свої дії та вчинки і ви неодмінно отримаєте те, до чого прагнете. Бо пан Василь саме завдяки цим факторами досягнув своєї цілі. Та сьогодні він тут, де Ви його бачите. І плани та цілі стають ще амбітнішими.
Все неможливе можливе. Досить бути в цьому переконаним і впевненим.
Тож успіхів Вам у Ваших майбутніх справах.

Нагадаємо, що У Хусті проходять курси фінансової грамотності для дітей, а також, що Бажаючих у Хусті безкоштовно навчають масажу

Вас може зацікавити: Під час канікул хустські діти мають можливість навчитися керувати фінансами

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *