• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Пасічник із дитинства: Юрій Салей – про мед, бджільництво та клопоти на пасіці

Spread the love

Пасічник із дитинства: Юрій Салей – про мед, бджільництво та клопоти на пасіці

Людство користується продуктами бджільництва з незапам’ятних часів. Сучасні науковці переконані, що бджоли дають не лише цілющий мед, але й самі наділені унікальними лікувальними властивостями. Останнім часом набуває популярності навіть альтернативний метод медицини апітерапія, за допомогою якого  через вплив бджолиної отрути на певні ділянки тіла можна позбутися різних недуг.

Мед неодноразово згадується у Священному Писанні. Він символізує добробут, достаток правду і благо. Часто, звісно, значення слова є метафоричним, але знаменує воно Господню істину, мудрість і користь для тіла і духу.

Тому й не дивно, що бджільництво на Закарпатті, у гірському краї, що славиться буйною, розкішною природою, казковими краєвидами та багатою рослинністю користується заслуженим попитом. Більше про карпатських бджіл, унікальні властивості меду та весняні клопоти на пасіці сайту Нова Свобода розповів пасічник із Хуста, людина,  яка не тільки знається на бджільництві, але й з дитячих років займається цією неймовірно цікавою і корисною справою – Юрій Салей.

Юрій Салей має золоті руки і, здається, немає такого, що б він не вмів

Бджоли – єдині комахи, які виробляють їжу

Біля вуликів мирно гудуть бджілки і кружляють поблизу акацій, аромат яких п’янить не тільки комах. Господар порається біля будиночків своїх улюблениць, яких називає «дівчатами».

«Весна у нас у цьому році доволі примхлива, погода змінна: то спека, то дощі, похолодання. Це не дуже добре для бджіл. Тому про те, яким буде цей рік для них говорити зарано.  Але все ж потрібно сподіватися на краще. Вулики можна перевозити, розташовувати у місцях цвітіння. Зараз у мене вони біля акацій. Раннє цвітіння квітів скінчилося, тож бджілки зі мною «перемандрували» на іншу локацію», – розповідає пан Юрій.  

Бджілки-трудівниці зачаровують

Бджільництвом захопився хустянин іще в дитинстві.

«Дід і батько також були пасічниками, тож усього навчився ще малим. Тоді спочатку просто спостерігав за всім процесом, а поступово, з років 12, і сам почав потроху працювати з бджолами. Роботи з ними чимало, це ж – не тільки мед зібрати. Сини моїми стопами не пішли, але виявляє зацікавленість онук. Якщо захоче – передам усі знання йому», – наголошує він.

Комахи потроху освоюються на новій локації

Бджоли тим часом потихеньку освоюються на новому місці, облітають територію. Сам Юрій Салей сміливо вибирає їх разом з рамками та сотами і переставляє у вулики. Робить це рішуче і без абияких вагань.

«Карпатська бджілка мирна. Не боюся, що вжалить, – ствердно і впевнено каже господар. – Це – унікальні комахи, які є прикладом злагодженості і працьовитості. У рої завжди порядок і кожен має своє, відведене йому місце. Між іншим, бджоли дуже відрізняються від усіх інших комашок. Вони – єдині, хто виробляє їжу… при чому – цілющу для людини. Вона навіть без додаткової обробки наділена  корисними властивостями. Не дарма мед називають продуктом вічності. Він може зберігатися не рік-два, а протягом століть. Бджоли не тільки забезпечують людину цінними продуктами, але й самі лікують, надихають до праці і мотивують», – ділиться думками Юрій Салей.

Вулики можна перевозити, розташовувати у місцях цвітіння

Робота на пасіці – не мед

Вибираючи рамки з комахами зі спеціальних ящиків, пасічник обкурює їх за допомогою спеціального димаря, аби трохи приспати. Інші бджілки тим часом гудуть, працюють…

«Така процедура їх заспокоює і вони не розлетяться, освояться у вулику і за день-два звикнуть до нової локації. Бджілки спочатку кружляють неподалік, придивляються до нового місця, вивчають рослинність, місцевість. Відтак поступово роблять усе більші і більші кола. У чужі вулики залітають рідко, там «охорона» може їх не впустити. Свій впізнають швидко, але найкраще переносити вулики навесні. Основою харчування вулика є мед. У ньому може жити до 40 тисяч особин. За добу комахи з одного вулика можуть зібрати 10-20 кілограмів нектару, але меду після обробки з цього вийде всього кілограмів 5. Загалом аби забрати кілограм меду бджола має зробити виліт на 1-10 мільйонів квіток!», – ділиться секретами бджільництва пасічник.  

Від запаху диму бджоли стають трохи сонними

Цікаво, що у Юрія Салея – золоті руки і весь необхідний реманент для бджільництва він майструє самотужки. Це стосується не тільки бджолиних домівок, але й різноманітних рамок та всього, що потрібне в роботі з комахами.

Пан Юрій сміливо бере в руки рамки з комахами і переставляє їх у вулики

«Комусь здається, що робота на пасіці – це тільки зібрати мед. Але насправді за бджолами потрібен ретельний догляд і роботи на пасіці є чимало. Крім того, з продуктами бджільництва теж достатньо клопотів. Бджілок і підгодовувати часом потрібно цукровим сиропом, і до самого процесу механізацію не застосовувати. Багато що треба виконувати вручну і результати праці, перш за все, залежать від старань та акуратності. Вибираючи, для прикладу бджолине молочко по міліграму із мисок, досить пошкодити одну личинку – і пропала вся праця. Відсадка молодих маток чого тільки варта! Крім того, не кожен рік гарантує хороший збір меду. Медоносних рослин у нас все менше, часом і бджоли гинуть,  і лікувати їх треба, і робити профілактику від недуг спеціальними препаратами, і загалом «підводних каменів» у цій справі є чимало. Та й прибутки не можна назвати захмарними, особливо відколи війна… Але все одно я люблю те, чим займаюся, живу цим і насолоджуюся спогляданням роботи працелюбних бджілок», – запевняє хустянин.

У кожному вулику кипить своє життя

Про мед пан Юрій може говорити багато неймовірно цікавих речей, видно, що «горить» бджолярством…  

«Загалом є два основні види меду: квітковий, одержаний з нектару медоносних квітів та падевий, отриманий з солодких виділень інших залоз комах, голок хвої, стебел рослин. Квітковий є найкращим, це – основа бджільництва. Падевий можна використовувати для приготування їжі замість цукру. Квіткового меду може бути широке розмаїття, залежно від того, з яких рослин комахи збирають нектар. Тут, скажімо, вони вироблятимуть акацієвий. Він – універсальний і дуже корисний, підходить навіть для алергетиків. Має унікальні смакові характеристики і вважається одним з кращих. У його складі переважає не глюкоза, а фруктоза. Може також бути з лісового різнотрав’я, гречаний, липовий та багато інших різновидів», – наголошує закарпатець.

Робота на пасіці – не мед

Утім ключовим у бджільництві є власне користь самої продукції для людини і вона насправді є дуже цінною.

«Усі продукти бджільництва, а це: не тільки мед, але й віск, стільники, прополіс, пилок, перга, гомогенат, бджолиний підмор, молочко, забрус і навіть отрута комах – високоякісні природні ліки. Їх застосовують і в фармакології, але медикаменти з пасіки набагато корисніші, ніж із аптеки, бо вони без хімічних домішок і повністю натуральні. Сам тільки мед  містить рекордну кількість вітамінів, амінокислот та мікроелементів, є антидепресантом, імуностимулятором, виводить із організму токсини та бактерії, загоює рани, зцілює багато захворювань. Це – природний антибіотик, що підвищує тонус, заряджає енергією. Його корисно вживати, скажімо, марафонцям, які дають на організм сильні фізичні навантаження і виснажуються», – розповідає підкорювач крилатих смугастих трудівниць.

На пасіці є чим зайнятися практично цілий рік

Також він додає, що мед багатий на залізо та мідь, може бути ефективним при лікуванні анемії та для нормалізації рівня гемоглобіну у крові.

«Медом лікують кашель, особливо дитячий, він чудово нормалізує роботу шлунку, покращує сон. Загалом про його корисні властивості можна говорити годинами. Це ж стосується усіх продуктів бджільництва, кожен із яких є винятковим та наділений корисними властивостями. Хоча бджолопродукти, крім меду, й важко сфальсифікувати, та все ж краще їх купувати у перевірених виробників, адже будь-який пасічник дорожить своєю репутацією. Принаймні я відповідаю за якість як меду, так і всієї продукції», – стверджує пасічник.

На думку Юрія Салея, людина повинна жити у єдності з природою, адже наші правитоки саме там… І він підтверджує це власним прикладом.

Пасічник добре знається на всіх тонкощах своєї справи

Біля гамірливих вуликів, невтомних бджілок, посеред витончених квіткових ароматів, мальовничих краєвидів навіть дихається легше, відчувається особлива енергетика чогось високого, частково незвіданого, піднесеного… А при думці, що поблизу кипить робота комах над процесом приготування меду, хочеться стати свідком справжнього дива, своєрідного таїнства… адже крихітна бджілка несвідомо вчить нас, людей, дуже багатьом корисним речам… На  жаль, зрозуміти цей меседж під силу не кожному… Утім пан Юрій знає, що хоч робота на пасіці й марудна, та результат вартий старань, а поруч із комашками-трудівницями і світ сприймається по-іншому…

Замовити продукцію можна за тел.: (097) 477 23 53 – Юрій Салей

Марина АЛДОН

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *