Анжеліка Андок, засновниця проєкту Віртуальна кава – про доброчинність
Анжеліка Андок, засновниця проєкту Віртуальна кава – про доброчинність. Відома закарпатська волонтерка вже далеко не перший рік творить добро. Вона генерує ідеї та успішно втілює у життя найбільш сміливі задуми. Кожен її проєкт спрямований на підтримку України та українців.
Анжеліка Андок проживає серцем кожен проєкт
Наше знайомство з відомою волонеркою з Мукачева Анжелікою Андок сталося завдяки інший добротвориці Катерині Легерді. Саме вона об’єднала довкола себе багатьох краянок, які в ці непрості часи намагаються бодай чимось допомогти військовим.
Пані Катерина називає свою посестру генераторкою ідей, наголошує, що за що б вона не бралася, усе доводить до кінця з великим ентузіазмом і всю роботу виконує бездоганно.
“Анжеліка серцем проживає кожен проєкт, – розповідає сайту Нова Свобода представниця ГО “Волонтери Закарпаття” Катерина Легерда. – Дуже енергійна, натхненна. Вміє налагоджувати контакти, знаходити людей, готових до співпраці”.
Скромна і невгамовна
Сама пані Анжеліка завди випромінює посмішку, її очі сяють, при тому що людиною вона є скромною, але цілеспрямованою, відкритою, доброю.
Допомагає не тільки нашим відважним Героям, але й внутрішньо переміщеним, і діткам, і військовим, які зазнали травм на передовій.
“Нещодавно ми проводили акцію “Артпростір у Пасажі”. Це був комплексний соціально-творчий проєкт “Допоможи воїну”. Проводився для бійців, які проходять реабілітацію у мукачівському шпиталі. Намагалися зробити все посильне, аби наші Герої почувалися комфортно та затишно у мистецькій атмофері”, – зізналася вона.
Загалом мукачівські волонтери втілюють у життя багато цікавих проєктів, збирають кошти на дрони та усіляку військову техніку, проводять благодійні ярмарки, покривають різні потреби бійців на фронті та під час лікування, працюють із переселенцями.
Як народилася Віртуальна кава
Усе почалося ще з волонтерського штабу у “Венеції”.
“Там ми поставили лоток із кавоваркою і за донати пригощали смачним ароматним напоєм усіх бажаючих. Таким чином збирали кошти на підтримку військових. Завжди хтось долучався, давав пожертви на потрібне для ЗСУ. Відтак після того, як нам довелося піти з цього штабу, я засмутилася і думала, як би й далі прожовжити проєкт із кавою, адже для нас, закарпатців, “кавиль” – то святе. Так і виникла ідея про віртуальну каву”, – ділиться думками Анджеліка Андок.
Зараз віртуальна кава мукачівської волонтерки доступна у будь-якій точці світу, а донатять на проєкт не тільки українці, але й добродійники з багатьох країн.
“Де б я не була, завжди намагаюся донести щось про Україну, підключити до співпраці тамтешніх людей, зробити щось корисне для ЗСУ”, – наголошує пані Анжеліка.
Разом з іншими закарпатськими волонтерками вона щоденно робить усе посильне, аби наблизити нашу перемогу, підтримати потребучих, підняти настрій оточуючим. Такі люди роблять світ світлішим і добрішим.
Нагадаємо, що Мукачівських волонтерів нагородили подяками, а також, що Закарпатка впала у люк, травмувалася і серез суд домоглася справедливості
Вас може зацікавити: Героїв після поранень реабілітують на Закарпатті