• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Закарпатські діти можуть безкоштовно навчитися програмуванню

Spread the love

Закарпатські діти можуть безкоштовно навчитися програмуванню

Закарпатські діти можуть безкоштовно навчитися програмуванню. Освоїти школярі віком 10-13 років зможуть два курси. Заняття проводитимуться 11, 15, 18, 22, 25, 29 та 31 травня. Для учнів буде представлено курс “Розробка 2D ігор” та “Програмування на PYTHON”.

Джерело

Інформацію сайту Нова Свобода повідомила представниця благодійного фонду “Місія Здоров’я” Аня Романенко.

Хустські діти вчитимуться, а хто їм викладатиме

Продовжуємо знайомитися з нашою командою в проєкті «Інша справа»🇺🇦

Владислав Сорокопуд – PhD з комп’ютерних наук, впроваджує елементи штучного інтелекту в авіаційну, інфраструктурну та інші важливі галузі, технічний директор та розробник в ІТ компанії ТОВ Омега Девелопмент, викладає сучасні мови програмування в Національному авіаційному університеті .

Розробка 2D ігор

Учні опановують легкий і цікавий інтерфейс із використанням візуального редактора. познайомляться з платформою, спробують самотужки у ній попрацювати. Дитина зможе створити не лише головного героя, але й інших персонажів. Навчання відбуватиметься поетапно.

Програмування на PYTHON

Python — це неймовірно потужна мова програмування. вона ще й є простою у вивченні. Крім того, має ефективні структури даних високого рівня та простий, але ефективний підхід до об’єктно-орієнтованого програмування. Елегантний синтаксис і динамічна типізація Python разом з його інтерпретованим характером роблять його ідеальною мовою для створення сценаріїв і швидкої розробки додатків у багатьох сферах на більшості платформ.

Як пройти курс

Навчання є безкоштовним 🇺🇦

Телефон для реєстрації +380 (66) 370 86 88, Юлія

Партнери

Програма реалізується Благодійний фонд «Крила надії» за фінансової підтримки Ministerstvo vnitra справ Чехії та програми, MEDEVAC czech,

Допомога ВПО в Західному регіоні через місцеві партнерства Благодійний Фонд «Місія Здоров’я».

Нагадаємо, що У рідній школі відкрили меморіальні таблички Героям Роберту Маслею та Василю Полянському, а також, що Вчителька з Хуста – амбасадор міжнародної програми eTwinning

Вас може зацікавити: Пасічник із дитинства: Юрій Салей – про мед, бджільництво та клопоти на пасіці

Нова Свобода

Закарпатські діти можуть безкоштовно навчитися програмуванню

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *