• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Більше 17 тисяч гривень зібрали на ЗСУ хустські діти піснями

Spread the love

Більше 17 тисяч гривень зібрали на ЗСУ хустські діти піснями

Більше 17 тисяч гривень зібрали на ЗСУ хустські діти піснями. 10 травня пройшла друга частина концертної програми “З мистецтвом до перемоги”, яку організували на підтримку військових вчителі й учні Хустської СШ №6 та школи мистецтв. Через погодні умови подія 8 травня пройшла не просто неба, а у концертній залі.

Більше 17 тисяч гривень на доброчинність

17 010 гривень вдалося зібрати під час концерту. Усі кошти спрямовуються на підтримку військових. У кожен номер виконавці вклали часточку серця. Діти дуже старалися донести до перехожих головний меседж – ті, хто зараз на передовій потребують нашої підтримки, адже якщо в нас не лунають постріли – не означає, що війни немає…. Там, у найгарячіших точках, воюють і наші земляки, чиїсь сини, доньки, чоловіки, дружини, батьки, кохані…

У програмі концерту були пісні та інструментальні номери. Подію також було присвячено 934-й річниці міста Хуст.

Майже дві години музичної насолоди

“Творчістю ми показуємо, що не стоїмо осторонь подій у державі, що пісня єднає серця та допомагає збирати донати на потреби Збройних сил України. Крім власне концерту ми організували продаж дитячих малюнків, також за донат”, – розповіла сайту Нова Свобода директорка Хустської СШ І-ІІІ ступенів №6 Тетяна Дуда.

Концерт тривав майже дві години. Під час музичних виступів усі бажаючі могли підійти до благодійної скриньки і зробити свій посильний внесок у нашу Перемогу, у підтримку тих, хто зараз ціною власного життя боронить територіальну цілісність України від ворогів.

Про першу частину концерту можна прочитати тут: З мистецтвом до перемоги: хустські діти збирали кошти на підтримку ЗСУ

Нагадаємо, що Закарпатські діти можуть безкоштовно навчитися програмуванню, а також, що У рідній школі відкрили меморіальні таблички Героям Роберту Маслею та Василю Полянському

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *