• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

До Дня міста у Хусті пройшов ряд спортивних подій

Spread the love

До Дня міста у Хусті пройшов ряд спортивних подій

До Дня міста у Хусті пройшов ряд спортивних подій. 934-тю річницю міста над Тисою хоч і святкують хустяни скромно через війну в державі, але не без урочистих подій. У суботу, 11 травня, на стадіоні «Карпати» пройшли спортивні заходи, які почалися з- традиційної руханки.

До дня міста пробігтися і перезавантажитися

Спорт – це здоров’я, енергія, хороше самопочуття. Тож стартувало свято з пробіжки. Відтак тренерка  Марічка Куделя провела для всіх бажаючих руханку. Під музику виконували різні фізичні вправи близько двох сотень любителів спорту. Серед них – і діти, і дорослі, і навіть літні краяни.

Далі відбулося нагородження кращих спортсменів громади, тренерів та спортивних колективів подяками та грамотами.

Зокрема за І місце з волейболу у ІІІ етапі Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнської шкільної ліги» подарунковий сертифікат отримала команда дівчат Нанківського ЗЗСО І-ІІІ ст, за друге місце на цих же змаганнях – команда дівчат Липчанського ЗЗСО І-ІІІ ст,а також за третє місце – команда Боронявського ЗЗСО І-ІІІ ст. За друге місце зі спортивного орієнтування на ІІІ етапі Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнської шкільної ліги» – команда Хустської СШ І-ІІІ ст №6. Крім того, подарунковий сертифікат на придбання спортивної форми гандбольній команді в.о. Хустського міського голови Василь Губаль вручив Хустській ДЮСШ «Хуст-Нарцис» та жіночій команді цієї ж спортивної школи. 

Усе – для дітей

«Хуст має багато як спортивних, так і культурних, а також релігійних традицій. А більше ніж 900 років – це дуже великий період розвитку нашого міста. Тож вітаю всіх із Днем міста. Нам 934 роки! Три роки тому, згідно з законом про децентралізацію, ми стали великою потужною громадою, у нас зараз 82,5 тисяч населення. Тож сьогоднішні заходи – це передусім події для дітей. Хочемо, аби вони спілкувалися, знайомилися, ставали друзями і пишалися тим, що проживають у нашій громаді. Ці діти – наші майбутні керівники, лікарі, вчителі депутати, міські голови, – розповів в.о. Хустського міського голови Василь Губаль. – Оскільки в державі війна, пишні гуляння не влаштовуємо, святкуватимемо скромно, але дружньо. Загалом заходів до Дня міста багато і вони розраховані на декілька днів. Дякуємо ЗСУ за те, що маємо можливість проводити події для діток. Слава Україні!».

Відтак присутніх привітала директорка Хустської ДСШС «Хуст-Нарцис» Мирослава Науменко. Вона розповіла про план змагань і привітала  усіх із Днем міста.

Наразі на стадіоні «Карпати» тривають спортивні баталії.

Нагадаємо, що У рідній школі відкрили меморіальні таблички Героям Роберту Маслею та Василю Полянському, а також, що Вишківські ліцеїсти наярмаркували на ЗСУ більше 32 тисяч гривень

Вас може зацікавити: Пасічник із дитинства: Юрій Салей – про мед, бджільництво та клопоти на пасіці

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *