• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Хуст відзначив День міста святом для дітей

Відadmin

Тра 12, 2024 #Закарпаття, #Хуст
Spread the love

Хуст відзначив День міста святом для дітей

Хуст відзначив День міста святом для дітей. 934 річниці міста було присвячено ряд подій. Це і відкриття виставки художніх полотен про Хуст у міській картинній галереї, і спортивні події у суботу-неділю на стадіоні “Карпати”, і молитва у храмах за хустян, і вистава “Гуцулка Ксеня” у Закарпатському обласному театрі драми та комедії, й ряд інших.

Хуст відзначив День міста

12 травня у парку культури та відпочинку імені Героїв Майдану відбулися святкові події для малечі. Ведучими свята виступили Іван Добош та Ельвіра Попович.

Програма була начиченою й цікавою. Для дітей безкоштовно працювали різні атракції та можна було поласувати солодкою ватою і морозивом, повеселитися з клоунами зі Стеблівського закладу культури. Також проходила концертна частина з танцями та піснями. Окрім того, проводилися усілякі конкурси, серед яких на декламування вірша про маму, малюнків на асфальті та на папері, аквагрим та діяли цікаві майстер-класи.

Анастасія та Софія вчили бажаючих ліпити з глини тарілки. Спробували себе у гончарстві хотіло чимало діток і їхні вироби виходили досить оригінальними. Пані Ірина представляла легоклуб і допомагала хлопчикам та дівчатка щось змайструвати з конструктора. Мисткиня Алла Шутко з- дітлахами розмальовувала гіпсові фігурки…

Не тільки святкування, але й доброчинність

А тим часом представники благодійного фонду “Лайф” (керівник Тетяна Вовчок) проводили збір коштів для потреб військових, що допомогло сумістити приємний відпочинок батьків із малечею з добродійництвом.

Діти також активно ставали учасниками флешмобів, ігрових вікторин, грали в настільні ігри і просто насолоджувалися сонячним днем та приємним дозвіллям.

Як зазначив під час виступу виконувач обов’язки Хустського міського голови Василь Губаль, у цьому році свято проходило в форматі – для дітей, скромно, без зайвих урочистостей, але душевно. Тим більше, що воно співпало із Днем Матері, тож було майже сімейним.

Також у рамках днів міста 18-19 травня у Закарпатському обласному театрі драми та комедії пройде Міжнародний пісенний фестиваль патріотичної пісні “Веселека над Тисою” імені Євгенія Щербана.

Нагадаємо, що У рідній школі відкрили меморіальні таблички Героям Роберту Маслею та Василю Полянському, а також, що Вишківські ліцеїсти наярмаркували на ЗСУ більше 32 тисяч гривень

Вас може зацікавити: Пасічник із дитинства: Юрій Салей – про мед, бджільництво та клопоти на пасіці

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *