• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Як хустські школярі День вишиванки відзначали

Spread the love

Як хустські школярі День вишиванки відзначали

Як хустські школярі День вишиванки відзначали. Руханка, флешмоб та подяка Збройним силам України. Ранок у Хустській СШ №6 був не просто патріотичним, а творчим і піднесеним. Тут провели свято вишиванки по-особливому: цікаво, незвично та креативно.

Руханка, хвилина мовчання, Гімн

Почалося відзначення Міжнародного Дня вишиванки з Національної руханки у вишиванках “Дякуємо ЗСУ”. Участь у дійстві взяли учні молодших красів.

Відтак школярі хвилиною мовчання згадали полеглих Героїв. Після цього усі разом виконали Державний Гімн, а після цього пролунали вітання зі святом.

Вишита сорочка

“Цей день особливий для кожного з нас, – розповіла сайту Нова Свобода директорка Хустської СШ І-ІІІ ст. №6 Тетяна Дуда. – Свято покликане зберігати народні традиції та допомогти відчути себе кожному з нас українцем, пишатися цим і вболівати за рідну державу. Зараз, під час війни, ми відчуваємо особливі емоції, вдягаючи вишиту сорочку, адже вона є одним із основних символів нашої державності”.

Слід зазначити, що зараз вишиванка справді у тренді і не лише в Україні. Мати такий елемент градеробу модно навіть серед іноземців, зокрема, світових зірок. Тож нам справді є чим пишатися!

Флешмоб

Роздинкою святкування Дня вишиванки у Хустській СШ№6 став флешмоб “Створи регіональний орнамент Закарпаття в підтримку ЗСУ”.

Участь взяли учні 1-6 класів. Кожна дитина мала на собі вишиванку, а в руках тримала кольоровий аркуш паперу. Учні собою виклали кольоровий узор-орнамент, один із символів нашого краю. Флешмоб справді не лише виявився цікавим, але й припав до душі усім учасникам. Під час акції школярі дякували Збройним силам та вигукували: “Слава Україні!”, “Героям слава!”.

Нагадаємо, що З мистецтвом до перемоги: хустські діти збирали кошти на підтримку ЗСУ, а також, що У рідній школі відкрили меморіальні таблички Героям Роберту Маслею та Василю Полянському

Вас може зацікавити: Вчителька з Хуста – амбасадор міжнародної програми eTwinning

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *