• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Обрали кращих виконавців ХVІ Міжнародного фестивалю «Веселка над Тисою»

Spread the love

Обрали кращих виконавців ХVІ Міжнародного фестивалю «Веселка над Тисою»

Обрали кращих виконавців ХVІ Міжнародного фестивалю «Веселка над Тисою». 19 травня у Закарпатському обласному театрі драми та комедії відбувся гала-концерт та нагородження переможців ХVІ Міжнародного фестивалю сучасної та народної пісні «Веселка над Тисою».

За звання кращого змагалися 68 юних співаків із різних куточків України та з країн Європи. Якщо в попередні роки подія тривала 4 дні, то зараз, в умовах війни – тільки 2. Утім програма була не менш насиченою та цікавою.

Головний меседж – збір на дрони

Ведучими заходу виступили Іван Добош та Олег Лисій.

Як розповів сайту «Нова Свобода»  директор та засновник фестивалю, заслужений артист України Іван Пилипець, щороку фестиваль проходить у травні, а також разом із глядачами порадів перемозі Олександра Усика над Ф’юрі. Крім того, наголосив, що під час фесту тривав мега-збір на дрони для 128 Закарпатської бригади.

«Наші діти зараз творять історію! Я вчасний батькам та викладачам за вкладення у майбутнє, за підтримку юних талантів. Дякую всім, хто приїхав до Хуста. Наш головний меседж зараз купити дрони і знищувати ворога, аби він ішов геть із нашої благословенної землі. Наша робота спрямована на спільний результат, тому спасибі всім, хто долучився», – зазначив він.

«Цей захід – це наша історія, наше життя, Тішить, що з кожним роком учасники показують кращі і кращі результати. Вдячний всім, хто причетний до організації цього конкурсу, меценатам, людям, яким небайдуже мистецтво, доля наших дітей та нашої держави», – підкреслив голова журі України Олександр Злотник.

Гран-прі отримали аж двоє

Нагадаємо, що оцінювали майстерність юних зірок композитор, продюсер, аранжувальнику, викладач комунального закладу вищої освіти Академія культури і мистецтв Закарпатської обласної ради Едуард Приступа, викладач кафедри естрадного співу Київської муніципальної академії музики, заслужений працівник культури України Галина Білокур, старший викладач кафедри співу та хорового диригування Київської муніципальної академії мистецтв імені Глієра Ірма Гвініашвілі, директор Міжнародного фестивалю молодих виконавців  сучасної української пісні «Молода Галичина», заслужений діяч мистецтв України Наталія Коваль, а також композитор, професор, ректор Київської муніципальної академії музики імені Глієра, народний артист України Олександр Злотник.

Відрадно, що жоден учасник не залишився без відзнаки. А кращих визначити, як запевнили члени дурі, було непросто. Утім усе ж лауреатами І ступеню у молодшій віковій категорії «А» стали: Оля Нестерко, Таїс Клочкова, Надія Полуніна, серед дуетів: Еліна Томащук та Еріка Колісніченко, у молодшій категорії «В»: Маркіян Ікх, Марія Луврій, Марія Сівець, Валерія Попадинець. У середній віковій групі: Ярослава Артюшкіна, Дар’я Реброва, Аріна Потапчук. У старшій категорії «А»: Дмитро Зибер, Анна Мотиль, у групі «В»: Світлана Марчук.

Гран-прі фестивалю журі вирішило присудити одразу двом учасникам. У категорії «junior» головну нагороду отримала Анастасія Полуніна, а серед старших учасників Ксенія Приймак.

Після церемонії нагородження відбувся гала-концерт кращих конкурсантів.

Нагадаємо, що Міжнародний фестиваль «Веселка над Тисою» у Хусті зібрав майже 70 учасників, а також, що «Графіка-24»  У Хусті відкрилася унікальна виставка

Вас може зацікавити: Герої, які реабілітуються на Закарпатті, отримали подарунки від добродійників

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *