• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Директор “Фішер-Мукачево” про підтримку ЗСУ, конкурентів та справу життя

Spread the love

Директор “Фішер-Мукачево” про підтримку ЗСУ, конкурентів та справу життя

Директор “Фішер-Мукачево” про підтримку ЗСУ, конкурентів та справу життя. Андрій Рябич є одним з найбільш відомих підприємців Закарпаття. Він розповів, чим є для нього підприємство, яке очолює, як ставиться до конкурентів та як допомагає іншим.

Джерело

Інформацію оприлюднив Володимир Горішняк

Директор “Фішер-Мукачево”: біографія

Андрій РЯБИЧ, Генеральний директор УАП ТОВ “Фішер-Мукачево”, благодійник та меценат численних волонтерських проектів – цьогорічний лауреат срібної відзнаки “СВІТОЧ СРІБНОЇ ЗЕМЛІ”, засновником якої є група «МукачевоSOS»

Прізвище, ім’я, по-батькові: Рябич Андрій Васильович

Посада: генеральний директор

Вік: 38 років

Досвід роботи у зазначеному сегменті виробництва: 17 років

Джерела натхнення: ситуація, яку я бачу, перебуваючи в реаліях поточного часу

Улюблена книга: Біблія

Улюблена марка авто: “Skoda”

Приклад для наслідування (особистість): Ніколи нікого не наслідую, стараюсь будувати свою історію

Улюблена цитата: «Пізнайте істину, і істина зробить вас вільним»

Життєво кредо: не забувати заради чого ми прийшли на цей світ і як зробити цей світ більш кращим і милосердним

Якості, які найбільше імпонують в людях: простота та індивідуальність. “Краще бути поганим індивідуалом, ніж хорошою копією яких безліч”

Сімейний стан: Одружений.

З досьє групи “МукачевоSOS”

Один з найвідоміших підприємців області

УАП ТОВ “Фішер-Мукачево”, на чолі якого стоїть Андрій Рябич, є одним з найвідоміших підприємств у світі з виробництва гірських та бігових лиж. Відтак, славетний бренд мукачівського підприємства по праву є візитівкою не лише нашого міста, а й всієї України.

З перших днів повномасштабної війни в Україну, Андрій Рябич одним з перших серед керівників підприємств нашого міста розпочав системне забезпечення військових та мобілізованих найнеобхіднішим – від військової амуніції, взуття, медикаментів і пального до автомобілів та засобів військового призначення (дрони, приціли тощо).

Був одним з фундаторів, які на регулярній основі впродовж 2022 року забезпечували продуктами харчування внутрішньо переміщених громадян на базі Волонтерського хабу “Венеція”.

Від початку війни по теперішній час найбільша фінансова та матеріальна допомога, яка надходить від генерального директора УАП ТОВ “Фішер-Мукачево” спрямована на підтримку Збройних Сил Україні та низки волонтерських організацій, а також наших воїнів та членів їхніх сімей.

Має багатотисячну армію підписників на власній сторінці у соціальній мережі “Фейсбук”, що також є свідченням величезного авторитету, поваги та підтримки з боку людей в тому числі і мешканців нашого міста.

Підтримка ЗСУ

У симпатіях до тієї чи іншої політичної сили не помічений. Відомий своїми доволі гострими висловлюваннями на адресу керівників різних рівних. Активно та послідовно сповідує християнські та моральні цінності.

Незважаючи на титанічну щоденну працю, спрямовану на підтримку воїнів ЗСУ, Андрій Рябич намагається уникати публічності та майже не спілкується із журналістами. Втім, групі “МукачевоSOS” на просторах Інтернету вдалося розшукати одне з небагатьох інтерв’ю, яке Андрій Васильович свого часу дав представникам ЗМІ.

Тож ми вирішили за доцільне навести лише деякі цитати Андрія Рябича з інтерв’ю аби учасники групи мали можливість скласти більш-менш об’єктивне уявлення про таку непересічну і надзвчайно харизматичну постать якоє є Андрій Рябич.

Отже..

“… в мене є одна мета, від якої я не відступлю ніколи. Це – подальший розвиток мого підприємства, добробут його працівників та членів їхніх сімей та, як би це пафосно не прозвучало, неухильний розвиток нашої країни”.

“Наші керманичі, на жаль, не завжди пам”ятають, що країна може бути успішною тільки за наявності потужних виробництв, а не, перепрошую, базарів, фірм та усіляких ФОПів сумнівного походження.”

Конкурент – мотиватор

“Я ніколи не ставлюсь до конкурентів, як до «конкурентів». Конкурент – для мене це передусім вагомий мотиватор до дій. Бо тільки гідна конкуренція на ринку є рушійною силою у розвитку технічного прогресу.”

“Мені часто дорікають, що я скептично ставлюсь до наших вищих навчальних закладів. Думаю, що радше моє ставлення до них можна назвати не стільки скептичним, скільки реалістичним. На жаль, багато наших вишів перетворилися на такі собі бізнес-структури, які мають на меті лише збагатити певне коло людей. Ці люди точно не дбають про майбутнє нашої країни, про ту «бомбу», яку вони власними руками заклали для наших дітей.”

“Я багато працював у Європі і можу відповідально заявити: таких умов для швидкого кар’єрного зросту “з нуля” як у нас, я ніде не бачив. Головне аби людина мала бажання працювати і розвиватись.”

“В будь-якій країні можна працювати і гідно заробляти на життя. Але для цього потрібно розпочати з самого себе – не звинувачувати інших у своїх негараздах. Чомусь ми завжди шукаємо винуватця наших бід – звинувачуємо будь-кого, але тільки не самих себе.”

Корінний закарпатець

“Так, я корінний закарпатець. Закарпаття – цікавий, з точки зору туризму і географічного розташування, край. Переваг як, власне, і потенціалу у нас дуже багато. Але, на жаль, ми його не використовуємо навіть на половину.”

«Фішер» для мене – це навіть не сімейна, а радше ідейна справа. Батьки мене так виховували, що тільки завдяки наполегливій праці можна сформуватися як особистість. Наше підприємство мені відомо ще з дитинства: батько часто приводив мене на завод, пояснюючи процес виробництва від “А” до “Я”. Працюючи на «Фішер-Мукачево», мій батько заклав тут багато традицій, які я намагаюсь примножувати. А його життєві принципи мені дуже імпонують і я намагаюсь їх сповідувати у повсякденній роботі. Ба більше, ці принципи стали дороговказами мого життя. Батько любить повторювати: «Найголовніший скарб нашого підприємства – це люди, які тут працюють». Ці слова, власне, і стали ідеєю, яку я і моя команда намагаємося нести в життя.”

Не цуратися роботи

“Методика ефективного менеджменту від Андрія Рябича є дуже простою: не цуратися будь-якої роботи, жити інтересами своєю справою 24 години на добу, пишатися колективом і тими успіхами, яких він спромігся досягнути. Це надихає.”

“Для мене важливо, щоб в моєї «сім’ї» всім завжди було затишно. Бо лише заробітна плата не може бути основним чинником, хоча і є дуже важливим фактором. Але не менш важливою є та атмосфера, що панує у колективі. Поєднання цих речей якраз і дає гармонію та віддачу на кінцевий результат.”

“Мріяти я не люблю! Навіщо забивати голову тим чого, можливо, ніколи не буде. А ось мета – є! Це власним прикладом примусити керівників докорінно змінити, переглянути ставлення до людей, їхніх підлеглих. Бо якщо чесно, інколи в мене складається враження, що наші керманичі людей тримають взагалі ні за що”.

МУКАЧІВЦІ ІЗ СЛОВАМИ ВДЯЧНОСТІ НА АДРЕСУ АНДРІЯ РЯБИЧА

Олександр Куртинець 

Таких людей як Андрій Рябич потрібно усім ставити у приклад. Адже із сотні моїх знайомих – лише одиниці (за своїми морально-діловими якостями) є такими, як Андрій Васильович.

Таня Зейкан 

Емоції переповнюють, коли знаєш, що є такі люди, як Андрій Рябич! Спасибі Вам, Андрію Васильовичу! Ви є янголом-охоронцем для наших воїнів. Нехай Боженько допомагає Вам у всьому!

Власта Рейпаші 

Дорогий Андрію Васильовичу! Ви неймовірна людина з великим серцем, яка, як ніхто, здатна відчувати людський біль та потреби знедолених співвітчизників. Днями наша волонтерська організація отримала від Вас на банку “чергові” 40 тисяч гривень на придбання дрону DGI Mavic 3 Fly More Combo для прикордонного загону імені Героя України полковника Пікуса, в якому сьогодні несуть службу і мешканці нашого краю! Щиро вдячні Вам за Вашу благодійну діяльність! Як би таких людей як Ви в Україні було більше, ми б вже давно перемогли у цій війні!

ГО “Волонтери Закарпаття” 

Дорогий Андрію Васильовичу! Ви неймовірна людина з великим серцем, яка, як ніхто, здатна відчувати людський біль та потреби знедолених співвітчизників. Днями наша волонтерська організація отримала від Вас на банку “чергові” 40 тисяч гривень на придбання дрону DGI Mavic 3 Fly More Combo для прикордонного загону імені Героя України полковника Пікуса, в якому сьогодні несуть службу і мешканці нашого краю! Щиро вдячні Вам за Вашу благодійну діяльність! Як би таких людей як Ви в Україні було більше, ми б вже давно перемогли у цій війні!

Друзі, маємо чудову новину: наш благодійник Андрій Рябич закрив збір коштів, спрямованих на придбання автомобілю для побратимів Мілана Бабіла, що поліг у бою. На жаль, нашого Мілана сьогодні немає поруч з нами. Але він десь там – на хмаринках, все бачить і щиро радіє, що його побратими, завдяки Андрію Васильовичу і таким як він, все ж таки отримали автомобіль на який так довго чекали. І це аж ніяк не випадковість, що автомобіль доїхав до них саме на Великдень. Адже всі ми тут – лиш гості, а там, де зараз наш Мілан – життя вічне. І рано чи пізно, ми всі будемо там! І кожен відповідатиме за свої справи і вчинки перед Богом!

Нагалаємо, що Герої, які реабілітуються на Закарпатті, отримали подарунки від добродійників, а також, що Більше 17 тисяч гривень зібрали на ЗСУ хустські діти піснями

Вас може зацікавити: Мама волонтерить, син безкоштовно ремонтує авто для ЗСУ

Нова Свобода

Директор “Фішер-Мукачево” про підтримку ЗСУ, конкурентів та справу життя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *