• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

В Ужгороді скандал: гастролери цирку крутили російський реп

Spread the love

В Ужгороді скандал: гастролери цирку крутили російський реп

В Ужгороді скандал: гастролери цирку крутили російський реп. Працівники цирку на зауваження жінки про те, що зараз гинуть українці, а гастролери знаважаючи їхню пам’ять, на Закарпатті вмикають російську музику, їй відповіли на підвищених тонах і грубо. На відео чути пісню, хоча циркачі запевняли, що музика англійська. Мукачівці тим часом у роздумах, чи завітає цей цирк до них і вже дехто готовий зустрічати… не гірше, ніж в Ужгороді.

Джерело

Допис оприлюднили Аніматори Ужгород Закарпаття.

В Ужгороді скандал

“Друзі всім привіт всі встигли купити квитки в Цирк Сьогодні стала свідком того як іде прибирання цирку під російський реп

В пості викладено розмову з працівниками цирку На жаль не все було записано, коли я казала що викладу негативний пост мені у відповідь відповіли що їм все одно тому що всі квитки розпродано. Коли кожного дня везуть хлопців на щиті. Коли діти під час тривоги ,які не лише чули в телевізорі про вибухи починають дивитися навколо(мама заспокоює і говорить що все добре) В цей час працівники цирку слухають російський реп.

Вибачте, але це обурює можливо хтось не зрозуміє цей пост. Я з свого боку завжди поважала працю цирку ,на жаль лише розчарування. Не підуть мої діти в цирк”, – зазначено в дописі.

Нагадаємо, що Герої, які реабілітуються на Закарпатті, отримали подарунки від добродійників, а також, що Більше 17 тисяч гривень зібрали на ЗСУ хустські діти піснями

Вас може зацікавити: Мама волонтерить, син безкоштовно ремонтує авто для ЗСУ

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *