• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

БФ «Лайф» відзначив два роки благодійним концертом

Відadmin

Тра 27, 2024 #Закарпаття, #Хуст
Spread the love

БФ «Лайф» відзначив два роки благодійним концертом

БФ «Лайф» відзначив два роки благодійним концертом. На Майдані Незалежності в Хусті благодійний фонд «Лайф» святкував 2 роки від часу заснування. Під час події паралельно проходив збір коштів на підтримку ЗСУ і всі бажаючі могли задонатити у скриньку добра певну суму.

БФ «Лайф» – це люди

Усе почалося з початком повномасштабного вторгнення. Тоді у Тетяни Вовчок зародилася ідея про те, що потрібно щось робити. Але що саме? Підтримувати військових, допомагати армії, переселенцям, дітям, які опинилися у скрутному становищі…

«Ідея про створення благодійного фонду у мене була давно, але я її виношувала, та реалізувала тільки тоді, коли зрозуміла, що в державі біда, що в нас повномасштабна війна. Утім наша діяльність спрямована не тільки на допомогу ЗСУ, але й на розвиток творчості дітей, навчання молоді, її інтелектуальний розвиток. Широко співпрацюємо з різними міжнародними благодійними організаціями, фондами, бачимо перспективу і будемо й надалі розвиватися та працювати», – розповіла сайту Нова Свобода Тетяна Вовчок.

Очільниця БФ «Лайф додала, що для неї фонд – це передусім – люди.

«Це – люди, які з нами співпрацюють, – запевнила вона. – Наші водії, які їздять за кордон і привозять гуманітарні вантажі, дівчата, які нам допомагають, навіть із числа внутрішньо переміщених… А ще – це майстрині, які продають роботи, щоб підтримати збори. Також це – творчі колективи, які долучаються до благодійних заходів та багато інших, тих, хто має щире, добре і відкрите серце».

Подяка за підтримку

А під час концерту виступили юні співаки, танцюристи, які разом зі своїми наставниками підготували цікаві яскраві номери. Ведучими концертної програми виступили Іван Добош та Віталіна Баник. До слова, Іван Добош ще й радував присутніх на події чудовим співом

Подяки Тетяна Вовчок вручила тим, хто підтримував благодійний фонд «Лайф», зокрема, директору Стеблівського закладу культури Івану Добошу, акторці Закарпатського обласного театру драми та комедії Віталіні Баник. Також відзнаки отримали наставниці дитячих колективів Леся Томанчук,  Алла Шутко, Ярослава Грицик, Надія Марчак зі Стеблівського закладу культури. Очільниця фонду “Лайф відзначила й директорку Закарпатського обласного театру драми та комедії Олесю Чепелюк, майстриню, волонтерку Ольгу Карпенко,  волонтерів Миколу Головчука, Іванку Шпак, Богдану Химич та інших небайдужих краян.

Під час святкування було багато цікавих розваг для дітей, можна було ексклюзивні придбати вироби ручної роботи, а малеча отримала на згадку повітряні кульки.

Нагадаємо, що Герої, які реабілітуються на Закарпатті, отримали подарунки від добродійників, а також, що Більше 17 тисяч гривень зібрали на ЗСУ хустські діти піснями

Вас може зацікавити: Мама волонтерить, син безкоштовно ремонтує авто для ЗСУ

Нова Свобода

БФ «Лайф» відзначив два роки благодійним концертом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *