• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Городилівський міст у аварійному стані. Чи буде ремонт?

Відadmin

Тра 27, 2024 #Закарпаття, #Хуст
Spread the love

Городилівський міст у аварійному стані. Чи буде ремонт?

Городилівський міст у аварійному стані. Чи буде ремонт? Міст через річку Ріка, що з’єднує вулицю Зарічну (Городилово) з хустською об’їзною давно, як кажуть, «дише на ладан». Руйнується покриття і перегнивають дошки. Пересуватися ним із кожним днем стає все більш небезпечно.

Джерело

Відео з мосту у соцмережі оприлюднив Діма Химчук. Він написав: «Хто ходить через міст в Городилово (Зарічне), будьте уважні. Настил у аварійному стані».

Городилівський міст – проблема не першого року

На жаль, при попередньому керівництві мерії це питання тільки обговорювалося, але з мертвої точки проблема так і не зрушилася. Востаннє його ремонтували у 2012 року. 12 років тому! Після цього конструкція поступово руйнується і стає все більш небезпечною. А через міст до школи ходять дітки, які в будь-який момент можуть впасти і травмуватися. Може статися й гірше…

«Тут великі ями. Багато людей ходять до нас по воду. А влітку і на річку купатися, – наголошує у відео пан Дмитро. – Але тут повна катастрофа. Цим мостом ходять діти до школи й додому, люди на роботу. Уночі взагалі проблема. Тут було світло але коли ще на початку війни почалися аварійні відключення, його вимкнули й освітлення немає до сьогодні»».

У сутінках пересуватися аварійною ділянкою дуже небезпечно,  тим більше, що дошки хитаються, деякі з них взагалі відірвані, тож кожен необережний крок може стати фатальним!  А на місці окремих світильників залишилися тільки опори.

«Нам обіцяли, що їх встановлять, щоб ніхто не впав, але цього так і не зробили, – додає чоловік. – Розумію, що почалася війна, але нам також якось жити треба».

Не єдина проблема

Крім жахливого покриття мосту, що веде до Городилова, відсутності освітлення, ще й дорога в Зарічне – суцільні ями та вибоїни. Пересуватися нею важко як пішки, так і на автомобілі. Особливо у дощову погоду там утворюються цілі озера, якими доводиться брести, бо обійти не всюди вдається.

 «Дітей на об’їзній чекає автобус, який везе їх до школи. Але дійти до нього їм непросто, – наголошує Дмитро Химчук. – Цей міст для нас усіх – справді актуальна проблема. На його капітальний ремонт були виділені кошти, але попереднє керівництво мерії нічого так  і не зробило. Невідомо, куди їх роздерибанила колишня влада».

Чоловік сподівається, що нове керівництво Хуста відреагує на клич про допомогу і Городилівський міст хоча б зроблять придатним для пересування. І справді, взяти на замітку та вжити хоча б можливих, як на сьогодні, заходів потрібно.

Нагадаємо, що Герої, які реабілітуються на Закарпатті, отримали подарунки від добродійників, а також, що Більше 17 тисяч гривень зібрали на ЗСУ хустські діти піснями

Вас може зацікавити: Мама волонтерить, син безкоштовно ремонтує авто для ЗСУ

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *