• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

На Мукачівщині на місці рекреаційної зони хочуть побудувати сміттєпереробний завод

Spread the love

На Мукачівщині на місці рекреаційної зони хочуть побудувати сміттєпереробний завод

На Мукачівщині на місці рекреаційної зони хочуть побудувати сміттєпереробний завод. громадськість б’є на сполох. Адже завод планується звести там, де розташовані санаторії, дитячий будинок, житлова зона, замок. 6 червня о 14 годині в Чинадієві повинні відбутися з цього приводу громадські слухання. Чи дасть місцеве наслення згоду?

Джерело

Про проблему у соцмережі повідомляє Мар’яна Гелеган.

На Мукачівщині на місці санаторіїв буду завод зі шкідливими викидами?

Текст цитуємо без змін.

“Складається враження, що допоки йде війна і наші захисники ціною власного життя дарують нам мирне небо над головою, слуги народу вирішили під шумок творити беззаконня. На Мукачівщині планують робити сміттєпереробний завод. Це потрібна річ, але для цього необхідно шукати відповідні місця, скажімо не біля санаторіїв чи баз відпочинку, а не діяти протизаконно.

«Чинадіївська селищна рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту містобудівної документації місцевого рівня – «Детальний план території на земельну ділянку, яка перебуває у комунальній власності (вказаний кадастровий номер), площею 25, 6479 га для розміщення індустріального парку «Карпати» за адресою в урочищі «Садок» сел. Чинадійово»

Чинадіївська сільська рада мовчить?

Таке непомітне оголошення за 07.05.2024 на офіційному сайті Чинадіївської селищної ради про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту містобудівної документації місцевого рівня – «Детальний план території, на земельну ділянку, яка перебуває у комунальній власності (кадастровий номер 2122755500:10:006:0165), площею 25,6479 га, для розміщення індустріального парку «КАРПАТИ» за адресою: в урочищі «Садок», сел. Чинадійово»

Найцікавіше те, що ніякої більше інформації та розголосу не має. Також сіренький звіт Зозулича С. І. не несе для пересічного мешканця Чинадіївської ОТГ ніякої інформації. Все покрито темрявою. Люди про обман зрозуміють тоді, коли роботи будуть вестися на повну потужність.

Від небайдужих мешканців Чинадіївської ТГ надійшло повідомлення про приховування шокуючої інформації “Будівлі 1 з 5 Сміттєпереробного заводу на Закарпатті” і це прямісінько біля САНАТОРІЇВ КАРПАТИ ТА СИНЯК. Як заявив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита на ці заводи виділять 152 мільйони євро. Тобто 25 гектарів “рекреаційної” землі перетворять в індустріальний парк де будуть переробляти сміття не тільки із Закарпаття, але й сусідніх областей. Це вже навіть не ШОК…

Далі буде
Громадськість Чинадієва

Нагадаємо, що Герої, які реабілітуються на Закарпатті, отримали подарунки від добродійників, а також, що Більше 17 тисяч гривень зібрали на ЗСУ хустські діти піснями

Вас може зацікавити: Мама волонтерить, син безкоштовно ремонтує авто для ЗСУ

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *