• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Свято для дітей військових стартувало у Хусті

Spread the love

Свято для дітей військових стартувало у Хусті

Свято для дітей військових стартувало у Хусті. Протягом трьох днів – 31 травня, 1 і 2 червня у Хусті проходять цікаві та яскраві заходи до Міжнародного дня захисту дітей. Мова йде передусім про те, аби створити хороший настрій та подарувати радість малечі із родин військових, тобто тих, чиї батьки наразі боронять територіальну цілісність України і борються за нашу свободу, а також військовополонених та тих, хто, на жаль, поліг за Україну.

Перший день свята

Почалося святкування з переглягу фільму у кінотеатрі “CintMAX”. Крім того, малеча мала змогу поласувати смачним попкорном та солодкими напоями.

Відтак урочистості перенеслися до Закарпатського обласного театру драми і комедії (керівник Олеся Чепелюк). Там кожна присутня на святі дитина отримала повний пакет подарунків, сертифікати від добродійників на відвідування басейну, на знижки у мережі дитячих магазинів “Світ Малюка”, а також від цієї ж мережі – мильні бульбашки та повітряні кульки. Крім того, діток порадувала щедра закарпатська гостина із піцою та різними смаколиками.

“Наші рідні зараз боронять Україну і нам приємно вітати діток наших захисників. Для кожного з нас цей день є особливим і всі ми відчуваємо щиру вдячність нашим Героям. Вони всі – чиїсь діти, більшість – чоловіки чи дружини, кохані, матусі й татусі. Мій чоловік – один із таких… Подяка кожному з цих Героїв за подвиги, за незламність, за рішучість, за самовідданість, за те, що ми маємо можливість збиратися під мирним небом і вітати найдорожче що маємо – наших діток!”, – наголосила організаторка свята, очільниця благодійного фонду “Місія Здоров’я” Аня Романенко.

Подяка добродійникам

Вітали малечу і самі військові, і добродійники. Від сайту “Нова Свобода” хочеться подякувати тим, хто підтримав збір коштів на фрукти й смаколики та на те, що ми мали змогу оплатити піцу й попкорн малечі.

Це – Вікторія Папп, Наталія Севостьянова, Світлана Шимоня, Михайло Нодянош, Наталія Кеминь, Світлана Адаєва, Еріка Величко, Юрій Іванчо, Світлана Поп, Андрій Козир, Мар’яна Терновець, Наталія Дівинець, мережа магазинів Світ Малюка (Корнелія), Наталія Кошинська, Сніжана Мірзоян, Мар’яна Ком’яті, Мирослав Чепка, Юлія Палюк, Віталія Баняс, Тетяна Вовчок, Маріанна Джуга, Віктор Русин, Михайло Тудовші, Наталія Продан, Мирослава Ухаль, Валерія Ганинець, Ярослав Грицько, Ельвіра Соломка, Катерина Легерда, Василь Бокоч, Маріанна Літвінова, Мирослава Заховайко, Ольга Гаврилюк, Марія Пилип, Богдан Поган, а також тим меценатам, які забажали залишитися анонімними.

Подяка партнерам

Від імені сайту Нова Свобода спасибі керівниці благодійного фонду “Місія Здоров’я” Ані Романенко, яка для того, аби всі ці події відбулися проробила воістину титанічну роботу, знайшла ресурси та людей, які підтримали захід, займалася багатьма речами, які для декого були б невирішеною проблемою, налагоджувала співпрацю з військовими та родинами Героїв, потішила дітей насиченою програмою дозвілля та відпочинку.

Крім того, спасибі за співпрацю Закарпатському обласному театру драми та комедії (Олеся Чепелюк), громадській організації “Фойта”, кінотеатру “CintMAX”, благодійному фонду “Місія Здоров’я”, комплексу “Rikka Khust”, кафе “Cоffeelsnі”, Академії спорту “Закарпатські ведмеді”, 72 бригаді ТрО Україниагенції іноземних мов “Solomon”, а також усім, хто залишився небайдужим до події!

Інформаційна підтримка – сайт Нова Свобода.

Що буде в наступні дні?

1 червня святкування відбудеться на новй локації. Це – спорткомплекс “Карпати”. Там проходитиме справжнє свято здоров’я і спорту. Початок о 9 годині.

На дітей чекає активна руханка, запальні майстер-класи з різних видів спорту, квести, розіграші та естафети.

Крім того, отримати сертифікати та подарунки зможуть ті, хто з ряду причин не зміг забрати їх 31 травня.

2 червня, у неділю, на малечу знову чекає Закарпатський обласний театр драми та комедії.

Діти зможуть переглянутьи виставу “Чарівне кресало” за мотивами казки Андерсена.

Крім того, проходитимуть різні майстер-класи, арт-терапія, розважальні заходи. Буде цікаво!

Нагадаємо, що Закарапатець – сирота, волонтер, але мріє розпочати життя за межами інтернату, а також, що Міжнародний фестиваль «Веселка над Тисою» у Хусті зібрав майже 70 учасників

Вас може зацікавити: У Хусті пройде свято для дітей військових

Більше фото з подій ви можете переглянути у Фейбуці на сторінці інформаційного порталу Нова Свободатут

Нова Свобода

Свято для дітей військових стартувало у Хусті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *