• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Свято для дітей військових у Хусті. День 2

Spread the love

Свято для дітей військових у Хусті. День 2

Свято для дітей військових у Хусті. День 2. Друга частина Міжнародного дня захисту дітей була спортивною. Захід проводився у основному для діток із родин тих, хто наразі захищає Україну, військовополонених, тих, що через стан здоров’я демобілізовані і тих, хто, на жаль, загинув. Утім подія мала широке охоплення і прийшли на стадіон “Карпати” усі бажаючі.

Що було

Почалося святкування із руханки. На подив, коли діти вийшли на подвір’я зі спорткомплексу, навіть дощові хмари розступилися і виглянуло сонечко.

Відтак почалися квести, змагання, розваги і малеча розділилася на різні команди.

“Другий день свята у нас спортивного спрямування, адже кожна дитина повинна бути здоровою, мати багато емоцій і розвиватися, розповіла сайту Нова Свобода організаторка заходу, голова благодійного фонду “Місія Здоров’я” Анна Романенко. – Спорт для дитини – це крок не тільки вперед, це – життя, це – майбутнє. Якщо людина здорова, значить є щасливою і може робити те, що хоче по-життю”.

“Мені приємно, що маємо змогу вітати синів і доньок тих, хто наразі захищає Україну! Хочеться, аби діти були вдячні Богу і молилися за своїх батьків, які не побоялися піти відстоювати незалежність України. Вони і зараз воюють за кожного з нас, за своїх дітей, за свої родини, за наше спільне майбутнє. Ми повинні молитися за наших воїнів, це для них дуже потрібно, – наголосив заступник капелана 72 батальйону ТрО України Володимир Сиротюк. – У той момент, коли ми не маємо можливості подарувати дітям свою любов, приємно, що інші, добродійники, дбають про малечу. Дітям бажаю здоров’я, а нам усім – якомога швидшої перемоги!”.

Крім спортивних розваг діти мали змогу поласувати солодкою ватою та попкорном, розмалювати мапу України, взяти участь у арттерапії, аквагримі, отримати фігурну повітряну кульку. Для всіх було організовано солодкий стіл, усі отримали подарунки (120 діток).

Що буде 2 червня?

2 червня, у неділю, на малечу знову чекає Закарпатський обласний театр драми та комедії.

Діти зможуть переглянутьи виставу “Чарівне кресало” за мотивами казки Андерсена.

Крім того, проходитимуть різні майстер-класи, арт-терапія, розважальні заходи. Буде цікаво!

Підтримка сьогоднішнього заходу

Від імені сайту Нова Свобода спасибі керівниці благодійного фонду “Місія Здоров’я” Ані Романенко, яка для того, аби всі ці події відбулися проробила воістину титанічну роботу, знайшла ресурси та людей, які підтримали захід, займалася багатьма речами, які для декого були б невирішеною проблемою, налагоджувала співпрацю з військовими та родинами Героїв, потішила дітей насиченою програмою дозвілля та відпочинку.

Крім того, спасибі за співпрацю головному партнеру – Церкві “Істина”, благодіймному фонду “Місія Здоров’я”, Церкві євангельських християн баптистів м. Хуст, ресторану “Huston”, кафе “Cоffeelіnі”, Академії спорту “Закарпатські ведмеді”, 72 бригаді ТрО України, Нелі Сідей “Клініка Мікрохірургії Катаракти та Глаукоми” за сертифікати на перевірку зору кожній дитині, аніматорам “Candy X Town” ( Кенді Таун), а також усім, хто залишився небайдужим до події!

Інформаційна підтримка – сайт Нова Свобода.

Нагадаємо, що Свято для дітей військових стартувало у Хусті, а також, що Міжнародний фестиваль «Веселка над Тисою» у Хусті зібрав майже 70 учасників

Вас може зацікавити: У Хусті пройде свято для дітей військових

Більше фото з подій ви можете переглянути у Фейбуці на сторінці інформаційного порталу Нова Свобода – тут

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *