• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Свято для дітей військових у Хусті. День 3

Spread the love

Свято для дітей військових у Хусті. День 3. Почалися урочистості ще 31 травня і відбувалися також 1 і 2 червня. Стартувало свято показом кіно, відтак перенеслося на стадіон “Карпати”, а нині відбувся показ вистави для малечі у Закарпатському обласному театрі драми та комедії, а також пройшли різноманітні цікаві майстер-класи.

Що було?

Діти зібралися разом з матерями у Закарпатському обласному театрі драми та комедії, аби переглянути виставу “Чарівне кресало” за мотивами казки данського письменника Ганса Крістіана Андерсена.

Відтак присутні розділилися на групи для відвідування майстер-класів. Хтось виявив бажання вивчати іноземні мови разом з анецією “Соломон”, а хтось – малювати. Іншим же до снаги було бульбашкове шоу від Віктора Штефуци.

“Наш театр завжди долучається до благодійності, – розповіла сайту “Нова Свобода” керівниця Закарпатського обласного театру драми та комедії Олеся Чепелюк. – Ми постійно проводимо усілякі цікаві акції, робили це навіть до війни. Наразі хочеться по-особливому дарувати радість діткам. Підтримуємо і внутрішньо переміщених, і дітей військових і місцеву малечу. Загалом наша юнь повинна творчо розвиватися, розвивати таланти та перемикатися зі стресів на хвилю позитиву!”

“У нас займаються як дітки від 3,5 років, так і ті, кому за 65. Це – англійська, німецька, чеська, угорська, словацька, польська мови. Тому ми вирішили безкоштовно позайматися з дітками. Крім того, бажаючі могли отримати місячні сертифікати на знижки у нашій школі. Долучилися до заходу, бо хотілося підтримати дітей військових. Крім того, нам 1 червня виповнилося 7 років, тож прагнули до цієї події зробити щось корисне і приємне іншим”, – наголосила Мирослава Шемота, заступниця директора агенції іноземних мов “Solomon”, викладачка англійьскої мови.

“Ми разом з дітками працювали над патріотичним малюнком, – наголосила художниця, ведуча майстер-класу з арт-терапії Зіна. – Також малеча за допомогою відбитків рук могла створювати яскраві картини і цікаво провести час. Таке заняття розслабляє і мотивує творче бачення в дітей.

Підтримка сьогоднішнього заходу

Від імені сайту Нова Свобода спасибі керівниці благодійного фонду “Місія Здоров’я” Ані Романенко, яка для того, аби всі ці події відбулися проробила воістину титанічну роботу, знайшла ресурси та людей, які підтримали захід, займалася багатьма речами, які для декого були б невирішеною проблемою, налагоджувала співпрацю з військовими та родинами Героїв, потішила дітей насиченою програмою дозвілля та відпочинку.

Крім того, спасибі за співпрацю партнерам – Церкві “Істина”, благодійному фонду “Місія Здоров’я”, 72 бригаді ТрО України, Закарпатському обласному театру драми та комедії (кер. Олеся Чепелюк), кафе “Cоffeelіnі”, аніматорам “Candy X Town” ( Кенді Таун), агенції іноземних мов “Solomon”, а також усім, хто залишився небайдужим до події!

Інформаційна підтримка – сайт Нова Свобода.

Нагадаємо, що Свято для дітей військових стартувало у Хусті, а також, що Свято для дітей військових у Хусті. День 2

Вас може зацікавити: У Хусті пройде свято для дітей військових

Більше фото з подій ви можете переглянути у Фейбуці на сторінці інформаційного порталу Нова Свобода – тут

Нова Свобода

Свято для дітей військових у Хусті. День 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *