• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Поки хустяни сидять у темряві, вдень світять вуличні ліхтарі

Відadmin

Чер 8, 2024 #Закарпаття, #Хуст
Spread the love

Поки хустяни сидять у темряві, вдень світять вуличні ліхтарі

Поки хустяни сидять у темряві, вдень світять вуличні ліхтарі. Світлини одна за одною облітають соцмережі. Найбільше їх із вулиці Волошина. Утім така ситуація не тільки в Хусті.

Кому світять вдень ліхтарі?

Поки Україна в режимі тотальної економії електроенергії, люди сидять без свіла по 6, а то дехто й 10 годин, через графіки відключень… нерідко вуличне освітлення серед білого дня забувають вимиками. Мова йде не про одну вулицю і не в одному місті. Подібні знімки та відео, наприклад, один за одним оприлюднюють не тільки хустяни, але й ужгородці. Трохи нелогічна картина.

При цьому варто додати, що вуличне освітлення слачується з міських бюджетів, тобто за кошти платників податків… а саме – нас із вами. Тож чому за чиюсь халантість мають платити люди? Важливо, що й тарифи на електроенергію нещодавно суттєво зросли. Тож тоді, коли вулицю освітлює не тільки сонце, але й ліхтарі, не дивно, що це неабияк обурює краян.

Виходить несправедливо. Одні зустрічають сутінки в суцільній темряві, при свічках, лампах, генераторах, а в той же час незрозуміло для кого у світлий час доби працюють ліхтарі. При цьому на більшості вулиць у Хусті освітлення вночі вмикають усього на 2 години. На жаль, ситуація несправедлива…

Тож для кого вдень світять ліхтарі?

Нагадаємо, що Дрон помсти із Закарпаття попрямував захищати Харків, а також, що Арчі захищає Україну у складі 128 Закарпатської бригади з 20 років

Вас може зацікавити: Андрій зі 128 Закарпатської бригади пішов у військкомат у перші дні вторгнення

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *