• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Студія Аrt Нub провела звітний благодійний концерт

Spread the love

Студія Аrt Нub провела звітний благодійний концерт

Студія Аrt Нub провела звітний благодійний концерт. Сучасна креативна студія для дітей та дорослих Аrt Нub до свого дня народження спільно з благодійною організацією “Лайф” провела цікаву подію. Захід відбувався 14 червня у Закарпатському обласному театрі драми та комедії. Під час концерту проходив збір коштів на пошив адаптативного одягу для поранених військових.

Студія Аrt Нub звітує талантами

Ведучим концерту виступив Іван Добош. Він, між іншим, постійно долучається до різних благодійних подій і допомагає виступами збирати донати для ЗСУ. Відтак на сцені з’являлися юні танцюристи та співаки різних вікових груп і радували присутніх колоритними хореографічними композиціями та мелодійним виконанням пісень.

“Ми разом із вихованцями музичної студії Аrt Нub (очільник Василь Довганич) представили захоплюючі хореографічні, інструментальні та вокальні виступи, а також цікавий перформанс від наших найменших музикантів з класу музичного-естетичного розвитку. Хочеться подякувати як малечі, так і батькам та викладачам: Марині Білинець, Нелі Деяк, Андріані Петечел, Ірині Пораді, Вікторії Якобчук, Любові Маслей”, – наголосила очільниця студії Аrt Нub dance і організаторка концерту Ярослава Грицик.

Варто додати, що пані Ярослава – неймовірно активна і креативна людина, яка постійно у русі, завжди виношує і втілює в життя нові цікаві ідеї і вміє знайти підхід до кожної дитини. Вона дуже любить справу, якою займається, горить творчістю та живе мистецтвом.

Співпраця

Благодійна організація “Лайф” давно співпрацює зі студією Аrt Нub у сфері доброчинності. Цього разу також під час концерту проходив збір коштів на потреби наших захисників.

“Ми, як колектив, який працює над розвитком творчих здібностей діток, завжди намагаємося співпрацювати з тими, хто займається саме таким видом діяльності. У тому числі і Аrt Нub. У цьому колективі діти розвивають не тільки хореографічні здібності, але й вокальні. Тобто, студія займається тим напрямком, який сприяє творчому зростанню юні, а разом із тим підтримує самоідентифікацію нашого народу. Бо ж у малечі багато номерів із репертуару сучасних українських виконавців. Окрім того, робиться акцент на збереження традицій нашого минулого.

Тому ми намагаємося тримати тісний контакт із такими організаціями. Для нас це важливо і цікаво!”, – наголосила інформаційному виданню Нова Свобода очільниця благодійного фонду “Лайф” Тетяна Вовчок.

Також вона додала, що студія Аrt Нub завжди долучається до доброчинності і підтримує різні заходи, спрямовані на підтримку ЗСУ.

А сам благодійний звітний концерт пройшов яскраво, колоритно, начичено і неймовірно цікаво. Крім того, під час події проходив ярмарок від БФ “Лайф”, на якому бажаючі за донати могли придбати вироби місцевих майстринь та різну сувенірну, патріотичну і книжкову продукцію за донати.

Нагадаємо, що Арчі захищає Україну у складі 128 Закарпатської бригади з 20 років, а також, що Мадяр зі 128 Закарпатської ОГШБр повернувся з заробітків, щоб піти на війну

Вас може зацікавити: Андрій зі 128 Закарпатської бригади пішов у військкомат у перші дні вторгнення

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *