• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

У Хусті пройшов благодійний марафон на підтримку повітряних сил ЗСУ

Spread the love

У Хусті пройшов благодійний марафон на підтримку повітряних сил ЗСУ

У Хусті пройшов благодійний марафон на підтримку повітряних сил ЗСУ. Марафон «Top Gun Khust SU-27», організатором якого є «Ir-Run club» із м. Іршава пройшов на стадіоні «Карпати» та вулицями міста над Тисою 16 червня. Усі вилучені кошти за реєстрацію спрямовуються на закупівлю дронів.

У Хусті вдруге

 «Наша громадська організація вирішила організувати серію благодійних забігів на підтримку повітряної авіації. Стартуємо в Хусті, а потім подібні акції пройдуть в Ужгороді та Іршаві. Мета – зібрати кошти на закупівлю дронів нашим військовим. Радію, що долучаються діти та їхні батьки, що спорт усе більше цікавить краян. У Хусті забіги ми проводимо вже вдруге», –  розповів голова ГО «Ir-Run club»  Василь Цогла.

Загалом пройшло три старти – на 10,5 кілометрів вулицями Хуста, забіг для юніорів і дорослих протяжністю 1 кілометр та дитячий(400 метрів). 100 відсотків реєстраційних внесків буде залучено на потреби підрозділів ЗСУ. Загалом зареєструвалося майже 300 учасників.

Мета – благородна

«Як прихильник спорту, як людина, яка ніколи не стояла осторонь спортивно життя Хуста я залюбки долучився до забігу. Навіть мій трирічний син є учасником, між іншим, наймолодшим, – зазначив один із найбільш активних марафонців Віталій Русин (раніше начальник управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради). – Приємно, що такі події відбуваються і що мета у них благородна, що кожен із нас має змогу підтримати військових, зробити свій посильний вклад у перемогу».

«Я не є професійним спортсменом, але базову підготовку мав свого часу і радий був долучитися до доброї справи. Загалом бігом займаюся до сьогодні. Радію, коли до нас приїжджають будь-які спортивні команди і проводять заходи, спрямовані на здоровий спосіб життя, – наголосив керуючий справами Хустського міськвиконкому Ерік Шимоня. Він також вручив подяку організаторам забігу.

Складно не було

А почався благодійний забіг із молитви за Україну, відтак хвилиною мовчання вшанували всіх полеглих Героїв, які віддали життя за нашу державу. Після цього відбулася руханка і почалися старти.

Переможець забігу протяжністю 10,5 кілометрів Артур зізнався, що подолав дистанцію за 37 хвилин і що йому складно не було зовсім.

«Я усе своє свідоме життя займався спортом. Не я його обрав, а він мене… Ось уже 24 роки. На цьому стадіоні виріс. Працюю тренером, треную дітей… Своїм результатом задоволений, готуватимуся до наступних спортивних подій», – запевнив він.

Після забігів для діток організатори провели флешмоб із повітряними літаками. Малеча запускала їх із символічним змістом, щоб так само дати «крила» нашим військовим.

Більше фото з подій ви можете переглянути у Фейбуці на сторінці інформаційного порталу Нова Свобода – тут

Нагадаємо, що Арчі захищає Україну у складі 128 Закарпатської бригади з 20 років, а також, що Мадяр зі 128 Закарпатської ОГШБр повернувся з заробітків, щоб піти на війну

Вас може зацікавити: Андрій зі 128 Закарпатської бригади пішов у військкомат у перші дні вторгнення

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *