• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

У Італії відбудеться благодійна виставка закарпатських майстринь

Spread the love

У Італії відбудеться благодійна виставка закарпатських майстринь

У Італії відбудеться благодійна виставка закарпатських майстринь. Умілиці є ще й волонтерками. Співорганізаторкою виступає також добродійниця, патріотка з Мукачева, яка вже багато років проживає в Італії.

Джерело

Інформацію сайту повідомила відома закарпатська волонтерка Катерина Легерда.

У Італії відбудеться благодійна виставка представниць ГО “Волонтери Закарпаття”

Італія-Україна🇮🇹🇺🇦 30 червня 2024 р. в Італії, в м.Peskara Visit Città Sant’Angelo Città Sant’Angelo, Abruzzi, Italy Città Sant’Angelo відбудеться Благодійний захід!

На якому буде представлена і наша команда Волонтери Закарпаття.

Співорганізатором виступає наша відома волонтерка, велика Патріотка, громадська діячка Elena Sluvca, яка багато років проживає в Італії! 🇺🇦Ремесла та творчість дітей-біженців та дітей-сиріт з України Наталія Щека /Elena Sluvca.

Чиї роботи буде представлено

🇺🇦Благодійна виставка-продаж, де будуть представлені авторські роботи наших земляків, талановитих, відомих в ьагатьох країнах світу. 🇺🇦16.30 Презентація книги «Відкриваючи Україну. Мандрівка крізь століття»

🇺🇦Квіти-велетні від Тетяна Челунова 🇺🇦Свічки від Оксана Платковська 🇺🇦Сучасна вишивка від Таня Лаценко

🇺🇦Чоловіча/жіноча вишиванка “Матерна” 🇺🇦Свої роботи в Італії презентує відома Закарпатська майстриня з В.Бичкова Марія Чорій, її унікальні “Вишивані медяники” та “Український коровай”!

🇺🇦Авторські роботи, національні браслети, гердани, представляє Закарпатська волонтерка Вікторія Гуйван Вікторія handmade!

🇺🇦Авторські мініатюри від Lydmila Chervatyuk Ірина-Мир Попдякуник з Артпростір у Пасажі/Мукачево/ Волонтерська Арт-Крамничка!

🇺🇦Авторські картини мукачівця Георгий Биланинец !

🇺🇦Ляльки-мотанки від Ольга Овчаренко

🇺🇦Печиво від відомої благодійниці з Мукачева Інеса Діянич!

🇺🇦Тістечка домашні (кіфлики) від мукачівки Олени! Elena Sluvca, Українки в українському наметі готують українські канапки з салом, напої, патріотична символіка буде скрізь і всюди.

Щоб донести дух України по всьому світу! Велика подяка мерії міста Peskara, усім організаторам співорганізатором, нашим українцям, які долучаються до святкової події🇺🇦🇮🇹❤️

Разом до перемоги! P.S. Хто має бажання долучитися до міжнародної Благодійної події, в четвер відправка на Італію!

Кон.номер 0509509873

Нагадаємо, що Арчі захищає Україну у складі 128 Закарпатської бригади з 20 років, а також, що Мадяр зі 128 Закарпатської ОГШБр повернувся з заробітків, щоб піти на війну

Вас може зацікавити: Андрій зі 128 Закарпатської бригади пішов у військкомат у перші дні вторгнення

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *