• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

В Ужгороді Нацгвардійці провели змагання з крос-фіту

Spread the love

В Ужгороді Нацгвардійці провели змагання з крос-фіту

В Ужгороді Нацгвардійці провели змагання з крос-фіту. У рамках святкування одного з головних державних свят – Дня Конституції України в одному з парків Ужгорода пройшли змагання за звання кращого у крос-фіті серед військовослужбовців.

Кошти – на благодійність

З нагоди Дня Конституції України військовослужбовці Національнї гвардії України влаштували благодійний спортивний турнір в одному з парків Ужгорода. Гвардійці змагались у званні сильнішого у крос-фіті. Участь у змаганнях взяли військовослужбовці усіх підрозділів НГУ у Закарпатській області. Усі зібрані кошти під час турніру отримає одна з волонтерських організацій, яка допомагає у придбанні автомобілів для евакуації поранених.

«Дуже важке випробування, але мені вистачило сил. На половині дистанції, коли пробіг в повному екіпіруванні і зі зброєю, мені здавалося, що до фінішу не дійду. Але відкрилося друге дихання, і я з міг завершити дистанцію. В кожного з нас був спортивний азарт, і я вдячний хлопцям за підтримку. Впевнений, що за допомоги цього турніру ми змогли допомогти волонтерам у зборі коштів для закупівлі баггі. Ці автівки сильно допоможуть нашим побратимам евакуйовувати поранених з поля бою. Тому я ні на секунду не шкоду витрачених сил», – розповів нацгвардієць Максим після фінішу.

Нагадаємо, що В Ужгороді пройшов міжнародний форум “Шлях гідності, боротьба за права людей”, а також, що Мадяр зі 128 Закарпатської ОГШБр повернувся з заробітків, щоб піти на війну

Вас може зацікавити: Андрій зі 128 Закарпатської бригади пішов у військкомат у перші дні вторгнення

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *