• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

У Хусті пройшов благодійний турнір із пляжного волейболу

Spread the love

У Хусті пройшов благодійний турнір із пляжного волейболу

У Хусті пройшов благодійний турнір із пляжного волейболу. Крім власне гри серед аматорських дитячих і юнацьких команд, проходили розважальні майстер-класи, ярмарок, розіграш лотерей. Була також руханка, працювала фотозона і можна було поласувати закарпатським бограчем.

У Хусті пройшов благодійний турнір

Подія відбувалася 29 червня на базі ТОВ “ХУСТЕКС ЛТД”.

Проходив власне обласний аматорський молодіжний турнір з паркового волейболу на піску. Мова йде про підготовчі змагання перед основним міжнародним турніром з пляжного волейболу, які проходитимуть у Хусті (26 липня – молодіжні команди, 27-28 липня дорослі).

Передусім – благодійність

Співорганізаторами турніру виступив благодійний фонд “Лайф”.

“До Дня Конституції, яка гарантує фізичне здоров’я кожного громадянина, у Хусті пройшов дитячий турнір з пляжного волейболу серед аматорських команд. Турнір організований командами Благодійного Фонду Старлайф, Благодійної Організації “Благодійний Фонд “ЛАЙФ”, Громадського Об’єднання “Велооб’єднання”, – розповіла очільниця фонду Тетяна Вовчок.

Також вона додала: “Для розвитку та пропагування здорового способу життя серед молоді, фізичного розвитку дітей цей вид спорту дуже важливий. Як і будь який інший. Наше завдання, як організаторів, працювати на майбутнє нашої країни, а діти – це і є наше майбутнє. І від того, якими вони будуть, залежить і існування нашої країни. Турнір показав, що нашим дітям дуже бракує таких заходів. До сформованих команд захотіли долучитися навіть діти, які прийшли глядачами, захотіли грати на полі. Це говорить про те, що дітям бракує такого спілкування, таких можливостей. Тому ми розуміємо, що в нас зараз непочатий край роботи”.

Крім того

У турнірі взяло участь 14 команнд. Змагалася юнь віком до 17 років із Хуста, Рокосова, Ізи, Нанкова, Березова, Горінчова, Нижнього Селища та інших куточків області. Були навіть спортсмени з Дніпра.

У рамках змагань проходили також заходи, що передбачали збір коштів на ЗСУ.

адаємо, що В Ужгороді пройшов міжнародний форум “Шлях гідності, боротьба за права людей”, а також, що Мадяр зі 128 Закарпатської ОГШБр повернувся з заробітків, щоб піти на війну

Вас може зацікавити: Андрій зі 128 Закарпатської бригади пішов у військкомат у перші дні вторгнення

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *