• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

У Мукачеві переселенців годує тільки єврейська громада

Відadmin

Лип 4, 2024 #ВПО, #Мукачево
Spread the love

У Мукачеві переселенців годує тільки єврейська громада

У Мукачеві переселенців годує тільки єврейська громада. Чиновники та мерія на потреби внутрішньо переміщених не виділяють ні копійки. І тільки Мотті Кройзер разом українками-волонтерками опікується ВПО.

Джерело

Про ситуацію в Мукачеві розповіла відома закарпатська волонтерка Катерина Легерда

Як усе починалося

Спільне служіння волонтерів краю! З початком повномасштабної війни багато благодійників, волонтерів обʼєдналися в 2022 році, щоб допомагати біженцям з дітьми, які евакуювалися в Закарпаття від кривавої війни.

На той час, в ХАБі “Венеція” небайдужі розгорнули пункт харчування для ВПО, який забезпечували і підтримували багато міжнародних, релігійних, благодійних організацій, різних конфесій. У місті функціонували на той час декілька благодійних їдалень.

У Мукачеві переселенців годує Мотті Кройзер

На сьогодні годує переселенців лише одна, єврейська громада – Рука життя – гуманітарна допомога україні Hand Of Life – Ukraine יד-חיים – керівник Мотті Кройзер.
Допомагають йому в приготуванні Українки, Наталі Крижановска з Умані.

Проходять допомагати, в часи харчування. віддані дівчата, з числа ВПО, з якими попрацювали більше двох років у ХАБі Венеція- кухар Людмила Чириково та Irina Serhieieva, Тася Мажар.

Щодня Мотті Кройзер, вже протягом двох років, годує велику кількість переселенців у Мукачеві. Фінансова допомога, яка поступала зменшилася в рази. Тим більше як і у ХАБі Венеція, підтримки з боку місцевої влади, жодного разу не поступали пропозиції, навіть ніхто із чиновників не відвідали їдальню, не поцікавилися, які є труднощі, тим більше, що з боку держави мають виділятися субвенції на ПІДТРИМКУ організацій, які БЕЗКОШТОВНО ХАРЧУЮТЬ УКРАЇНЦІВ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ВІЙНИ….

Їжа смачна та якісна

Добра справа під загрозою закриття і перш ніж ця благодійна справа розвалиться, Мотті Кройзер змушений буде закрити цей єдиний заклад для підтримки ВПО… Їжу готують калорійну, якісну, смачну, кошерну для переселенців, а це пенсіонери, люди похилого віку та люди з інвалідністю, ментальними розладами … приблизно до 140 людей на сьогодні.

Мотті Кройзер дуже боляче сприймає страждання людей від війни🙏 Його місія за покликом серця, його болить доля постраждалих від війни. Він – з Ізраїлю, тому йому добре відома війна в Ізраїлі та в Україні…

Нагадаємо, що В Ужгороді пройшов міжнародний форум “Шлях гідності, боротьба за права людей”, а також, що Мадяр зі 128 Закарпатської ОГШБр повернувся з заробітків, щоб піти на війну

Вас може зацікавити: Андрій зі 128 Закарпатської бригади пішов у військкомат у перші дні вторгнення

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *