• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Тячівські волонтери подарували 128 Закарпатській бригаді лазню на колесах

Spread the love

Тячівські волонтери подарували 128 Закарпатській бригаді лазню на колесах

Тячівські волонтери подарували 128 Закарпатській бригаді лазню на колесах. «Закарпатська банька» – 128 ОГШБр отримала від тячівських волонтерів лазню на колесах.

Найкращий мед. Купити у Хусті

Джерело

Інформацію повідомила 128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада.

Тячівські волонтери зробили Героям подарунок

Громадська організація «Патріоти Тячівщини» передала бійцям 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади лазню на колесах – пересувний комплекс із душовим відділенням, гардеробною частиною й повноцінною сауною.

Лазню привіз у зону бойових дій на Запорізькому напрямку голова ГО «Патріоти Тячівщини» Іван Медвідь разом із помічниками.

«Закарпатська банька» – результат адаптації цивільної вантажівки Nissan під військові потреби у виконанні тячівських майстрів. Це повністю автономний комплекс, виготовлений за сучасними технологіями, але простий і надійний в експлуатації. Його можна використовувати в люксовому або звичайному варіанті. Для люксового зовні влаштована топка для парилки, в якій розпалюють вогнище, підігрівають воду й підтримують потрібну температуру в сауні. До речі, в обшитій деревом парилці за раз розмістяться 6 – 8 бійців. Якщо ж можливості попаритися немає, хлопці можуть просто помитися в душовому відділенні. Зверху на «Закарпатській баньці» встановлений місткий бак для води, його об’єму вистачить, щоб прийняли душ сто чоловік.

Лазня з генератором

Лазневий комплекс обладнаний акумуляторною батарею, зарядним пристроєм для неї та генератором, які незалежні від системи живлення автомобіля. За необхідності прилаштований у спеціальній ніші генератор можна витягнути й використати для інших потреб, наприклад, заряджання телефонів, рацій, подачі світла…

Всередині комплексу все зроблено продумано, ергономічно й комфортно, до послуг бійців є навіть дзеркало з кованим обрамленням.

Окрім «Закарпатської баньки» волонтери привезли 128-й ОГШБр кілька комплектів шин для позашляховиків, закарпатську мінеральну воду, багато смаколиків та домашніх делікатесів.

– Ми намагалися зробити лазню максимально функціональною і комфортною, щоб бійці, використовуючи її, хоч трішки відчули себе як вдома, – сказав Іван Медвідь.
– Бажаю хлопцям не тільки гарно попаритися в «Закарпатській баньці», але й чимшвидше змити всю окупантську нечисть і живими й здоровими повернутися до своїх рідних…

Постійна допомога

Це далеко не перша допомога бригаді з боку ГО «Патріоти Тячівщини». Раніше організація виготовила й передала гірським штурмовикам два лазне-пральні комплекси на базі вантажівок (у яких крім душових відділень встановлені пральні машини), а також позашляховики, безпілотники, різноманітне спорядження, продукти тощо.

Бійці 128 ОГШБр щиро вдячні за подарунок, який ще раз нагадує, що ворога можна перемогти тільки спільними зусиллями бойових підрозділів і підтримки тилу.

Нагадаємо, що В Ужгороді пройшов міжнародний форум “Шлях гідності, боротьба за права людей”, а також, що Мадяр зі 128 Закарпатської ОГШБр повернувся з заробітків, щоб піти на війну

Вас може зацікавити: Андрій зі 128 Закарпатської бригади пішов у військкомат у перші дні вторгнення

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *