• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Гроші, подаровані на день народження, 12-річна дівчинка передала на ЗСУ

Spread the love

Гроші, подаровані на день народження,12-річна дівчинка передала на ЗСУ

Гроші, подаровані на день народження, 12-річна дівчинка передала на ЗСУ. Настя Ерфан разом із сестричкою із перших днів повномасштабного вторгнення займаються доброчинністю і надихають наших Героїв.

Найкращий карпатський мед. Замовити можна за тел.: 0974772353
Найкращий натуральний мед. Замовити можна за тел.: 0974772353

Дівчата малюють малюнки для наших воїнів, які волонтери передають на фронт, а також виготовляють і збувають вироби ручної роботи. Цими днями Насті виповнилося 12. Кошти, які вона отримала в подарунок, хустянка вирішила спрямувати на підтримку наших бійців.

Джерело

Про вчинок Насті, гідний наслідування, розповів відомий волонтер із Хуста Владислав Головко.

Гроші – воїнам

Сайт Нова Свобода раніше вже писав про сестричок, які підтримують ЗСУ. Обидві навчаються у Хустській СШ №1 і волонтерять далеко не перший рік. Любка та Настя Ерфан намагаються робити все, що вміють, аби підтримати українську армію, мотивувати наших бійців.

“У когось канікули, а в когось – допомога за для Перемоги!!! Дякую, дівчатка, за ваші неймовірні вироби, які надихають наших незламних!!! А Настя також передала 500гр, які їй подарували на День народження!!! Ви неймовірні волонтерочки!! Мама Lesja Erfan, як завжди передала повний пакет різного і назбирала багато цепів!!! Дякуємо!!!”, – зазначив Владислав Головко.

Хочеться щиро подякувати батькам дівчат за те, що гідно їх виховують, що вони мають чуйне і добре серце, що ростуть великими патріотками і вболівають за долю та майбутнє нашої держави.

Нагадаємо, що В Ужгороді пройшов міжнародний форум “Шлях гідності, боротьба за права людей”, а також, що Мадяр зі 128 Закарпатської ОГШБр повернувся з заробітків, щоб піти на війну

Вас може зацікавити: Андрій зі 128 Закарпатської бригади пішов у військкомат у перші дні вторгнення

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *