• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Майже 15 літрів крові здали закарпатські гвардійці для поранених побратимів

Spread the love

Майже 15 літрів крові здали закарпатські гвардійці для поранених побратимів

Майже 15 літрів крові здали закарпатські гвардійці для поранених побратимів. На станції переливання крові в Ужгороді зранку величезна черга військових. Закарпатські нацгвардійці відгукнулись на заклик лікарів про допомогу. Десятки солдатів, сержантів та офіцерів стали донорами крові для  своїх побратимів.

Закарпаття. Великий вибір цуценят

Майже 15 літрів крові для побратимів

Офіцер Національної гвардії Михайло Кошеля вперше здає кров. Каже, що не вагався жодної хвилини, коли дізнався про термінову потребу.

«Можливо і була деяка невпевненість, бо не мав раніше такого досвіду. Все буває вперше. Вважаю, що зробив правильно, коли прийшов на станцію переливання крові. Дуже сподіваюся, що зміг допомогти лікарям рятувати життя своїм побратимам, які отримали поранення, виконуючи бойові завдання», –поділився офіцер.

Майже 15 літрів крові здали гвардійці цього дня в Ужгороді. За словами лікарів, військові прийшли дуже вчасно, адже банк крові сильно спустошений.

Завжди готові рятувати інших

«Нажаль війна триває, і нашим пораненим захисникам потрібна. Зараз у нас практично нічого не залишилося. Є лише необхідний мінімум. Сьогодні ми починаємо інтенсивно збирати кров для наших хворих і поранених військових. Щось відправляємо на Схід, щось залишаємо тут. Ми постійно співпрацюємо з Національною гвардією України, військові завжди приходять на допомогу вчасно», – розповіла завідувачка відділу комплектування донорів Закарпатської обласної станції переливання крові Марія Фантич.

У підрозділі Національної гвардії запевнили, що завжди готові допомогти лікарям рятувати наших людей. Тому, коли прийде час знову здати кров для побратимів, гвардійці будуть серед перших.

Нагадаємо, що В Ужгороді пройшов міжнародний форум “Шлях гідності, боротьба за права людей”, а також, що Мадяр зі 128 Закарпатської ОГШБр повернувся з заробітків, щоб піти на війну

Вас може зацікавити: Андрій зі 128 Закарпатської бригади пішов у військкомат у перші дні вторгнення

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *