• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Не стало Героя з Хуста Олега Уманського

Spread the love

Не стало Героя з Хуста Олега Уманського

Не стало Героя з Хуста Олега Уманського. Сумна звістка сколихнула Закарпаття. Відійшов у вічність наш земляк, людина, яка віддано боронила територіальну цілісність України. Помер не на фронті, а вдома. Волонтери і небайдужі краяни закликають долучитися і гідно провести захисника у останню земну дорогу.

Найкращий карпатський мед. Замовити можна за тел.: 0974772353
Найкращий мед. Купити у Хусті

Джерело

Інформацію повідомив відомий волонтер із Хуста Владислав Головко.

Не стало Героя

“На жаль сумна звістка знову сколихнула м Хуст!!! – зазначив владислав Головко. – Старший сержант Уманський Олег Олександр, який боронив нашу державу від нечисті, помер вдома!!!

Тож, як справжнього Героя, наш обов’язок провести його в останню путь з почестями!!! Колону формуємо завтра 10.07 2024 біля моргу – виїзд о 11,00 к. ч!!!

Маршрут: вул. І. Франка до будинку, де проживав Олег. Після прощення їдемо по вул.: колишня Ломоносова, Щевченка, А. Волошина – до собору у центрі м Хуст. Там буде проходити чин похорону, який розпочнеться о12. 00к.ч!!!

Прошу максимально долучитися і гідно провести в останню путь Героя, зробивши живі коридори з лампадками, прапорами, укр символікою!!! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!!”

Співчуття

Сайт Нова Свобода висловлює щире співчуття рідним та побратимам Олега Уманського. Немимовне горе, відчай та біль через трагедію просто розриває навпіл серце. Не віриться, що не стало такого доброго, життєрадісного та веселого земляка. Він любив життя, хотів жити і йому б творити майбутнє держави…

Нехай Всевишній прийме Героя до свого Небесного царства і упокоїть із миром. Сім’ї нехай дасть сили пережити ці важкі хвилини.

Вічна пам’ять Олегу! Вдячність за служіння народу України!

Нагадаємо, що В Ужгороді пройшов міжнародний форум “Шлях гідності, боротьба за права людей”, а також, що Мадяр зі 128 Закарпатської ОГШБр повернувся з заробітків, щоб піти на війну

Вас може зацікавити: Андрій зі 128 Закарпатської бригади пішов у військкомат у перші дні вторгнення

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *