Світло Єрусалиму. У арт-просторі Valeri відкрилася виставка Наталії Коробової
Світло Єрусалиму. У арт-просторі Valeri відкрилася виставка Наталії Коробової. Вражаюча енергетика полотен, цікаві техніки, нестандартне бачення світу. Мисткиня із Запоріжжя своїми роботами намагалася передати незабутні враження від подорожі до Ізраїлю.
Більше 30 робіт
У Хусті творчість Наталії Коробової експонується вперше. Серед її робіт є й виконані олійними фарбами, й пастель, і акварель, є й живопис, і графіка.
«Колись із Валерієм Дьордяком ми разом були на пленері у Дрогобичі, познайомились і зараз я вирішила у нього в галереї показати закарпатській аудиторії свій творчий доробок, точніше – його частку, – наголосила сайту Нова Свобода художниця. – Нещодавно у мене була виставка у Виноградові, а зараз – у Хусті. Презентувала більше трьох десятків полотен різної тематики, виконаних у різних техніках».
Людина-сонце
Роботи пані Наталії, як зазначив директор Хустської міської картинної галереї Орест Цюпко, світлі, добрі, як і вона сама.
«Для мене вона – людина-сонце, яка завжди випромінює позитив і посмішку», – запевнив вен.
«Наталія Коробова – професійна мисткиня, членкиня спілки художників України, чудова людина, талановита майстриня пензля. Працює у різних техніках. Головна ціль її виставки – передати імпульс, отриманий під час подорожі до Єрусалиму. Роботи її дуже змістовні, усі з характером та емоціями, колоритні і харизматичні», – поділився враженнями від експозиції голова народного творчого об’єднання «Митець Верховини» Валерій Дьордяк.
«Дуже гарні роботи, цікава творчість, прекрасні ідеї. Авторка – справжня майстриня! Виставка – справжнє свято, де кожен може отримати насолоду», – наголосив колега по пензлю з Хуста Сергій Галай.
Атмосфера дива
Сама художниця зізналася, що виставка об’їхала вже чотири міста і мадруватиме Україною й далі.
«Так склалося, що доля Ізраїлю та України дуже схожі. І ворог у нас один – це Росія. Крім того, багато наших земляків виїхали до Ізраїлю і зараз там проживають. Загалом там всюди відчувається якесь диво. Ідеш вулицею і все дихає старовиною, здається, що вся янголи поруч. Там колиска трьох релігій – юдаїзму християнства та ісламу. Там відчувається щось високе, вічне й світле», – зізналася вона.
Крім картин у доробку мисткині подушки та хустки із авторським принтом. Частка з продажу її робіт спрямовується на підтримку ЗСУ.
Експонуватиметься виставка протягом місяця.
Нагадаємо, що Військовий зв’язківець із Закарпаття розповів про важливість своєї роботи, а також, що Четвертий дрон FPV купив для ЗСУ переселенець із Краматорська
Вас може зацікавити: Сергій зі 128 Закарпатської бригади раніше працював у Чехії, а зараз боронить державу