Біжи або помри! Смертельний челендж серед закарпатських дітей
Біжи або помри! Смертельний челендж серед закарпатських дітей. На Закарпатті серед школярів знову шириться неймовірно небезпечна для життя розвага. Дітлахи кидаються під транспортні засоби і навіть фільмують це на телефони.
Що за гра?
Свого часу челендж був популярним в Ужгороді. Випадки, коли діти кидалися під колеса автівок, фіксували років 4-5 тому у різних частинах міста. Відтак на певний час розвага пішла в забуття… А нещодавно знову відродилась.
Зокрема, у серпні під потяг потрапив 12-річний хлопчик із Мукачева. Дитина загинула. Мама каже, що згодом їй стало відомо про те, що діти, які були із її сином, усе знімали на телефони, а потім утекли. Відео дійшло і до неї. Утім хлопці ні в чому не хочуть зізнаватися. Наразі цим випадком займається поліція.
Випадок у Хусті
У суботу, 5 жовтня, камери спостереження на вулиці Львівській у Хусті зафіксували, як на узбіччі дороги стоять двоє дітей. Вони дивляться на автомобілі. що проїжджають повз. Один із велосипедом, інший – із самокатом. Пильнують, вибирають…
Раптом на невеликій швидкості рухається автівка і підліток із самокатом кидається під неї. На щастя, хоч і вдарився збоку, але уцілів. Виходить жінка. На цьому запис обривається.
Відео сайту Нова Свобода скинули підписники. На жаль, подібних випадків може бути багато…. просто про них мало кому відомо. І тут водійка мала б звернутися до поліції, бодай для того, аби батьки хлопчика їй компенсували збитки за пошкодження машини. Та й як-не-як, це було ДТП!
Біжи або помри
Це – одне із завдань координованої суїцидальної гри серед підлітків. Сенс челенджу у тому, аби пробігти перед машиною максимально близько, але при цьому не потрапити під колеса авто.
Інформація при цьому у соціальних мережах, яку оприлюднюють учасники гри, поширюється за російськомовними хештегами. Модератори смертельних груп, якими є дорослі, дають учасникам різноманітні завдання, які потрібно виконувати. Аби було достовірно відомо про виконання завдання, усе треба підкріпити відеозаписами. Кінцевим завданням є самогубство. Гра набула розповсюдження в кінці 2016 на початку 2017 саме у Росії, а півзніше стала популярною і в Україні. На жаль, викоренити страшне явище не вдалося досі.
Нагадаємо, що Війна забрала життя Миколи Кушніра з Хустщини, а також, що Юрій-Сокіл відмовився від броні і вступив до 128 Закарпатської бригади
Вас може зацікавити: Вперше відбувся конкурс “Благодійне Закарпаття”. Назвали переможців