Браття українці. Закарпатський народний хор виступить у Хусті
Браття українці. Закарпатський народний хор виступить у Хусті. У Закарпатському обласному театрі драми та комедії 19 листопада виступить Заслужений академічний Закарпатський хор разом із із лідером гурту «Шабля», відомим рок-музикантом Вовою Гейзером.
Джерело
Інформацію повідомила Хустська міська рада.
1000 днів незламності
У Хусті відбудеться мистецько-патріотичний проєкт « Браття українці»
19 листопада – 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.
Запрошуємо на мистецько-патріотичний проєкт «Браття українці».
🎸Творчим тандемом виступить Заслужений академічний Закарпатський хор (художній керівник та головний диригент Наталія Петій-Потапчук) разом із лідером гурту «Шабля», відомим рок-музикантом Вовою Гейзером.
🗓️Дата: 19 листопада 2024 р.
🕰️Час: 14.00, 16.30 год за к.ч.
📌Місце проведення: Закарпатський обласний театр драми та комедії в м. Хуст
🇺🇦Захід проводиться на підтримку ЗСУ.
Разом до Перемоги!
Слава Україні!
Героям Слава!
🎥До перегляду – відео відомого гурту
Довідково
Заслужений академічний Закарпатський народний хор — хоровий колектив при Закарпатській філармонії.
Заснований 25 вересня 1945 року у м. Ужгороді як Закарпатський ансамбль пісні і танцю. Художнім керівником було призначено Миколу Добродєєва, головним балетмейстером — Валентина Ангарова. У 1945 році склад хору налічував близько 100 осіб, переважно складався з представників місцевої інтелігенції, вчителів, випускників шкіл і семінарій, сільської молоді. Перший публічний концерт відбувся 17 вересня 1946 року.
З 2006 року колектив очолює диригент та хормейстер, а з 2018 року директор — художній керівник КЗК «Заслужений академічний Закарпатський народний хор» Закарпатської обласної ради — заслужений працівник культури України Наталія Петій-Потапчук.
Гурт «Шабля» був заснований фронтменом, автором музики та текстів Вовою Гейзером восени 2013 року в Києві.
Різнобарвна драйвова музика та тексти поєднують у собі різні стилі, викликають потужні емоції, надихають та надають віри в перемогу. Справжнім скарбом гурту вважають легендарну пісню «Браття Українці», написану Вовою Гейзером в Києві наприкінці лютого 2014 року. Ця потужна композиція зібрала багатомільйонні перегляди та тисячі переспівів в Інтернеті, серед яких неймовірне виконання на телевізійному шоу «Маска» Міністра оборони Естонії Ханно Певкур. Ця дивовижна композиція об’єднала українців у всьому світі, набула статусу офіційного гімну АТО (пізніше — ООС) восени 2015 року на Всеукраїнському форумі ветеранів та воїнів АТО в Києві, а з початком повномасштабного вторгнення РФ на територію України 24 лютого 2022 року для мільйонів людей стала символом єднання — Гімном Оборони України.
Музиканти продовжують виступати з концертами в Україні та за кордоном на підтримку військовослужбовців Збройних сил України.
Нагадаємо, що Ветеранський простір Ветерана Хата відкрили у Мукачеві, а також, що Ужгородець Аладдін раніше був кухарем, а зараз боронить Україну
Вас може зацікавити: Хустянин Володимир Голуб не тільки служить у ЗСУ, але й представляє Україну на Чемпіонаті світу у Відні