• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Зеленський нагородив угорців зі 128 Закарпатської бригади

Spread the love

Зеленський нагородив угорців зі 128 Закарпатської бригади

Зеленський нагородив угорців зі 128 Закарпатської бригади. Вчора Президент побував у Берегові, де зустрівся з військовими.

Він подякував кожному Герою за наближення Перемоги та боротьбу з загарбниками, гідну відсіч агресорам.

Джерело

Інформацію у соцмережі оприлюднив голова Закарпатської військової адміністрації Віктор Микита.

Головне

Володимир Зеленський відвідав Берегово і зустрівся з нашими бійцями. Нагородив закарпатських угорців зі складу 128-ї ОГШБр та 101-ї ОБрТрО – державними відзнаками й поспілкувалися з представниками угорської спільноти краю.

Цитата

“Разом із Президентом Володимиром Зеленським відвідали Берегово, де нагородили наших захисників. Мова йде про закарпатських угорців зі складу 128-ї ОГШБр та 101-ї ОБрТрО. Їх було відзначено державними відзнаками й поспілкувалися з представниками угорської спільноти краю”, наголосив Микита.

За його словами, це історична подія для Закарпаття, адже зустріч з громадою в такому форматі відбувається вперше.

Він долдав, що приємно було бачити, що на зустрічі були присутні представники угорської національної спільноти. Усі вони беруть активну участь у розвитку різних сфер життєдіяльності всієї нашої країни та Закарпатського регіону зокрема.

Це – медики, освітяни, представники місцевого самоврядування, громадських організацій і релігійних конфесій. Але найважливіше, наші військові – закарпатські угорці, котрі захищають незалежність України на фронті в складі Сил оборони ще з 2014 року.

Подяка закарпатцям

За словами очільника ОВА, була відверта й конструктивна розмова про головне – спільну роботу заради перемоги. Президент подякував угорській громаді за її діяльність під час повномасштабного російського вторгнення та дбайливе ставлення до переселенців, котрі тимчасово проживають на Закарпатті.

Своєю чергою представники угорської національної спільноти запевнили Главу держави, що вони були й залишаються надійною опорою для всієї країни. Запевнили, що вони обʼєднані як ніколи та готові працювати для перемоги.

Підтримка переселенців

Варто додати, що угорська громада прийняла в регіоні десятки тисяч переселенців з різних куточків України. Часто краяни надавали не лише прихисток у власних оселях, але й частину їжі зі свого столу, одяг зі своїх шаф.

Крім того, закарпатці надавали роботу на власних підприємствах, за потреби перевозили переселенців на своєму транспорті. Місцеві прийняли дітей на навчання в заклади освіти, лікували, збирали кошти на підтримку ЗСУ. А ще закуповували спорядження, дрони, транспорт, бронежилети й багато іншого для захисників на фронт.

Сотні закарпатських угорців взяли до рук зброю, вступили до військових формувань і вирушили на Схід за тисячі кілометрів від рідної домівки захищати Україну від окупантів для того, щоб зупинити та знищити агресора.

Президент вшанував Героїв

Як наголосив Зеленський, закарпатці разом з іншими воїнами з різних регіонів країни, різного віросповідання, національності й етнічної належності героїчно та міцно тримають позиції, іноді ціною власного життя. На їхній формі шеврони – символи України поряд із символами угорської національної спільноти. Ось це справжнє обличчя етнічних угорців в Україні – патріотів, котрі руйнують будь-які міфи та маніпуляції.

Наприкінці Президент вручив військовослужбовцям, закарпатським угорцям, які були присутні на зустрічі, 🎖️ державні нагороди: ордени «За мужність» IIІ ступеня та медалі «За військову службу Україні» й «Захиснику Вітчизни». Дякую представникам угорської громади краю та всім, хто наближає нашу перемогу. Ми пишаємося! Україна пишається! Стоїмо разом, плече до плеча! 🇺🇦 Ми переможемо, ми – на своїй землі! Слава Україні! Героям слава!”, – нагололсив Віктор Микита.

Нагадаємо, що 177-ме авто для ЗСУ від закарпатців поїхало на передову, а також, що Мер норвезького міста зібрав для ЗСУ понад 500 тис., здійснивши велоподорож

Вас може зацікавити: Закарпатський ром у 18 років долучився до ЗСУ

Нова Свобода

Зеленський нагородив угорців зі 128 Закарпатської бригади

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *